Компанія AMD оголосила про випуск відеокарти AMD Radeon RX 6600 XT, яка побудована на архітектурі AMD RDNA 2. Новинка володіє 32 МБ високопродуктивного кешу AMD Infinity Cache, 8 ГБ високошвидкісної пам'яті GDDR6, AMD Smart Access Memory. Вона також підтримує технологію AMD FidelityFX Super Resolution з відкритим вихідним кодом для просторового масштабування, яке призначене для підвищення частоти кадрів і забезпечення високоякісних ігрових вражень з високою роздільною здатністю.

Для AMD Radeon RX 6600 XT заявлена ​​в середньому на 15% вища продуктивність при максимальних налаштуваннях у деяких іграх класу AAA в порівнянні з конкурентами. Крім того, AMD Radeon RX 6600 XT забезпечує в середньому 125 кадрів в секунду в широкому спектрі сучасних ігор класу AAA.

«1080p вже давно є найпопулярнішим дозволом для комп'ютерних ігор, і в 2020 році більше 2/3 поставляються ігрових моніторів були саме з таким дозволом, - сказав Скотт Херкельман, корпоративний віце-президент і генеральний менеджер графічного підрозділу компанії AMD. - При цьому найпопулярніші відеокарти старого покоління з роздільною здатністю 1080p насилу справляються навіть з 60 FPS в сучасних іграх. Radeon RX 6600 XT піднімає планку для ігор з роздільною здатністю 1080p. Ця відеокарта була спеціально розроблена для забезпечення максимального ігрового досвіду 1080p для всіх геймерів, пропонуючи потужну продуктивність і передові технології для пожвавлення красивих, складних і гіперреалістичність світів ».

Основні технології та можливості AMD Radeon RX 6600 XT включають:

  • AMD FidelityFX - зараз підтримується 50 іграми та ігровими движками. AMD FidelityFX - це набір ефектів візуального поліпшення з відкритим вихідним кодом для розробників ігор, доступний на AMD GPUOpen. Нова технологія AMD FidelityFX Super Resolution, що забезпечує широку підтримку більш ніж 100 процесорів і графіки AMD, а також відеокартами конкурентів, дозволяє підвищити продуктивність в середньому в 2,4 рази в режимі «Продуктивність» при вирішенні 4K в деяких іграх в порівнянні з нативним дозволом.

  • Пам'ять AMD Smart Access Memory - дозволяє підвищити продуктивність при використанні графіки AMD Radeon RX 6000-ї серії в парі з настільними процесорами AMD Ryzen 5000 або Ryzen 3000-й серії і материнськими платами AMD на чіпсеті 500-й серії. Надання процесорам AMD Ryzen доступу до всієї високошвидкісний графічної пам'яті AMD Radeon RX 6600 XT об'ємом 8 ГБ GDDR6 може забезпечити приріст продуктивності в середньому до 11% в окремих іграх.

  • AMD Infinity Cache - 32 МБ кешу даних останнього рівня, інтегрованого в відеочіп, знижує затримки і енергоспоживання, забезпечуючи більш високу ігрову продуктивність в порівнянні з традиційними архітектурними рішеннями.

  • Підтримка DirectX 12 Ultimate - дозволяє створювати візуальні ефекти в іграх завдяки технології DirectX Raytracing (DXR) в реальному часі, Variable Rate Shading і іншим передовим функціям, що піднімає гри на новий рівень реалізму.

  • AMD Radeon Anti-Lag - допомагає зменшити затримку введення, роблячи гри більш чуйними і забезпечуючи конкурентну перевагу в ігровому процесі.

  • AMD Radeon Boost - AMD Radeon Boost з підтримкою Variable Rate Shading може забезпечити приріст продуктивності до 48% в Warframe під час ігрових сценаріїв з швидким рухом. Це відбувається за рахунок динамічного зниження здатності зображення або зміни швидкості затінення для різних областей кадру, збільшення частоти кадрів і плавності, а також підвищення чуйності. При цьому якість зображення практично не змінюється.

Очікується, що відеокарти AMD Radeon RX 6600 XT будуть доступні у партнерів AMD з виробництва плат, включаючи ASRock, ASUS, BIOSTAR, Gigabyte, MSI, PowerColor, SAPPHIRE, XFX і Yeston, в глобальних магазинах роздрібної торгівлі, починаючи з 11 серпня 2021 року за ціною від $ 379. Очікується, що готові системи від OEM-виробників і системних інтеграторів будуть доступні із серпня 2021 року.

 

Джерело: ko.com.ua