Українське представництво ASUS анонсувало новий 14-дюймовий ноутбук-трансформер Expertbook B7 Flip. Серед його відмінних рис варто відзначити можливість дисплея пристрою відкриватися на 360°. Екран має зручне для роботи співвідношення сторін 16:10, підтримує сенсорний інтерфейс та введення за допомогою стілусу. Новинка також сумісна зі стандартом мобільного зв'язку 5G, для чого використовується eSIM.

У максимальній версії основу апаратної конфігурації цього пристрою є процесор Intel Core i7 нового 11-го покоління і до 64 ГБ оперативної пам'яті. Сенсорний екран підтримує роздільну здатність Full HD+ та яскравість 500 кд/м2. Як опція доступна версія екрана з роздільною здатністю QHD+ і яскравістю 400 кд/м2.

Якість голосового зв'язку має важливе значення для ділових переговорів, тому в ноутбуці ExpertBook B7 Flip реалізована технологія інтелектуального шумоподавлення, а аудіосистема сертифікована Harman Kardon. Серед інших корисних у роботі функцій у першу чергу варто відзначити ASUS Private View для захисту конфіденційної інформації від сторонніх очей, що дозволяє поступово зменшувати кут огляду екрана. На кришку моделі винесено світлодіодний індикатор, який може сигналізувати про те, що користувач зайнятий, наприклад, під час відео-конференц-зв'язку. А для зручного налаштування гарячих клавіш пристрою призначено утиліту ASUS ExpertWidget.

 

Джерело: ko.com.ua