Як зазначається, розроблений для виробництва вивісок, широкоформатного і внутрішньокорпоративного друку, Colorado 1630 створює міцні, не мають запаху і миттєво висихають відбитки з дозволом 1800 точок / дюйм практично на будь-яких носіях, які можна використовувати в самих різних сферах.

У найбільш швидкому режимі, призначеному для створення вуличних банерів і білбордів, принтер здатний друкувати зі швидкістю 111 м² на годину. Навіть в режимі високої якості швидкість становитиме 29 м² на годину.

Виробник запевняє, що висока продуктивність, відмінна якість відбитків і підтримка широкого спектру носіїв дозволяють говорити про те, що новий універсальний принтер ні в чому не поступається старшому братові - Colorado 1650. Використовуючи ті ж оригінальні чорнила Canon UVgel 460, Colorado 1630 створює ідеально чіткі зображення з широкою гамою кольорів. Це надзвичайно надійний і простий у використанні пристрій - справжня «робоча конячка», створена для довгої безперебійної роботи і швидкого виконання замовлень. Ефективність друку, знижена кількість відходів і зменшення споживання чорнила на 40% в поєднанні з іншими технологіями дозволять компаніям знизити експлуатаційні витрати, збільшити прибуток і розширити можливості бізнесу.

Можливість поповнення чорнила в процесі друку і унікальні функції автоматизації, такі як моніторинг дюз, обслуговування друкувальних головок, подача і намотування носія, забезпечують безперебійну роботу принтера і допомагають уникнути небажаних простоїв. Як і інші пристрої цієї лінійки, Colorado 1630 можна контролювати дистанційно за допомогою спеціального додатку Canon. Воно дозволяє відстежувати стан принтера і таким чином підтримувати цілодобове виробництво без участі оператора. Додаток відправляє на мобільні пристрої користувача повідомлення про помилки або зміні стану принтера, що забезпечує стабільну роботу і виконання завдань в поставлені терміни.

Покупці можуть придбати базову модель Colorado 1630 і потім вдосконалити її відповідно до потреб свого бізнесу за допомогою цілого ряду опцій. Так, при збільшенні розміру тиражів на принтер можна встановити другий утримувач рулону. Високоточна робота з носієм гарантує ідеальну приводку при двосторонньому друці, ще більше підвищуючи ефективність роботи. Функція друку з внутрішньої сторони дозволяє друкувати на обох сторонах рулону і максимально розширює спектр доступних носіїв. Всі описані функції можна підключити дистанційно в будь-який момент, без особистої присутності обслуговуючим персоналом.

Додатковий модуль FLXfinish з унікальною технологією УФ-затвердіння дозволяє створювати матове або глянсове покриття без заміни носія і чорнила - щоб ваші банери, шпалери і матеріали для оформлення торгових точок виглядали максимально ефектно. А підтримка друку на пористих матеріалах, таких як некрейдований папір і текстиль, ще більше розширює спектр можливих областей застосування.

Новий принтер Colorado 1630 став продовженням широкої лінійки рулонних принтерів з технологією Uvgel, яка включає також моделі Colorado 1640 та 1650, призначені для друку великих тиражів.

 

Джерело: ko.com.ua