Представлений Epson SureColor SC-F10000H - промисловий шестикольоровий текстильний принтер з двома варіантами набору чорнила.

Після успішного запуску в 2020 році на міжнародному ринку чотириколірного промислового принтера SureColor SC-F10000 з шириною друку 76 '' / 1930 мм Epson додає в лінійку шестикольорову модель SC-F10000H з двома різними наборами чорнил.

Конфігурація CMYK з додатковими флуоресцентними рожевими (Fp) та жовтими (Fy) чорнилом підійде для створення спортивного одягу і виробів, що вимагають яскравої передачі кольору. У другій конфігурації - колірна схема CMYK зі світло-пурпуровими (Lm) та світло-блакитними (Lc) чорнилом дозволяє знизити зернистість й відтворює більш плавні півтони при створенні зображень фотографічної якості. Особливо це помітно при друку блакитного неба та тілесних відтінків.

Ключові характеристики Epson SureColor SC-F10000H:

CYMK + флуоресцентні жовті і флуоресцентні рожеві чорнило або CMYK + світло-блакитний та світло-пурпурний

Швидкість до 245м2 / год

6 друкуючих головок PrecisionCore Micro TFP

Технологія Epson Precision Dot, що включає модулі для зниження полошения, підвищення точності передачі кольору і забезпечення плавності градієнтів (Halftone, LUT і Micro Weave)

Просте завантаження рулонів (з фронтальним або задньої сторони)

Камера для автоматичної настройки якості друку

Потужна сушка, що виключає ризики отмариванія та появи зморшок на папері

Покращена система автоматичного контролю натягу паперу (Ad-ATC) для точної і стабільної подачі носія

Станція для чорнила в упаковках по 3 і 10 літрів з можливістю «гарячої» заміни і зручним розташуванням на підлозі поруч з принтером

Друкуючі головки замінюються оператором (при виборі відповідного плану сервісного обслуговування)

Інтуїтивно зрозуміла сенсорна панель діагоналлю 9 дюймів

 

Підтримка EMX-профілів

Як зазначається, для отримання стабільного результату і підвищення надійності всі компоненти SC-F10000H, включаючи друкують головки, чорнило та програмне забезпечення, виробляються компанією Epson.

Джерело: ko.com.ua