Компанія HP Inc. представила HP Presence – нове портфоліо рішень для колективної роботи над проєктами, що забезпечує ефект присутності всіх учасників процесу, де б вони не були.

Незважаючи на те, що перехід до гібридних технологій дозволив багатьом працювати практично з будь-якого місця, характер спільної роботи як в офісі, так і за його межами постійно змінюється. 80% керівників змінюють офісний простір у своїх компаніях, щоби співробітники могли більше зосередитися на колективній роботі. Перед ІТ-командами також стоїть завдання підтримувати взаємодію між користувачами за рахунок передових та безпечних технологій, рішення для конференц-зв'язку та спільної роботи залишаються головним пріоритетом для 67% ІТ-підрозділів.

Як зазначається, компанія HP має багаторічний досвід розробки комплексних рішень в галузі кібербезпеки, завдяки цьому фахівці об'єднали апаратні та програмні засоби захисту ПК. Портфоліо HP Presence відкриває нову еру в гібридній роботі, пропонуючи рішення, що забезпечують високу якість зв'язку в конференц-залах.

«Глобальний перехід на гібридний режим роботи значно змінив вимоги до розробки рішень для спільної роботи, застарілі інструменти тепер не такі ефективні. З новими технологіями та інструментами для конференц-зв'язку, кожна ідея та кожна думка буде почута колегами, незалежно від того, де перебувають учасники – у кафе чи в конференц-залі, – каже Енді Роудс (Andy Rhodes), глобальний керівник відділу комерційних систем HP Inc. – Рішення з портфоліо HP Presence чудово справляються зі звичними та базовими завданнями, новими вимогами, актуальними сьогодні, і зможуть задовольнити ваші потреби у спільній роботі завтра».

Поняття гібридного робочого місця не обмежується лише віддаленим форматом роботи. Сьогодні 80% компаній вкладають кошти в модернізацію конференц-залів, при цьому офіс перестав бути місцем, куди люди приходять працювати, тепер це простір для спільної та колективної роботи. HP Presence Meeting Space – це пакет рішень, що поєднують у собі обладнання та послуги для конференц-залів будь-якого розміру. Користувачі інтуїтивно взаємодіють з рішеннями для проведення нарад за рахунок розширених можливостей для проведення зборів та надання корисної аналітики в режимі реального часу для співробітників ІТ-відділів. Нова розробка HP для конференц-залів також використовує інновації в галузі безпеки персональних комп'ютерів, у тому числі засоби захисту від кіберзагроз та функції конфіденційності камери, що дозволяє ІТ-підрозділам не переживати за довірені їм ресурси, а користувачам працювати, не побоюючись злому.

Рішення HP Presence Meeting Space пропонують можливості організації нарад, які роблять віртуальні зустрічі природнішими за рахунок якісного звуку, покращеного завдяки технологіям зі штучним інтелектом, а також кінематографічного відео та зручних елементів управління. Крім того, це перше у світі рішення для конференц-зв'язку, при створенні якого використовувався перероблений пластик, потрапляння якого у світовий океан було запобігнуто.

Рішення HP Presence Meeting Space представлені кількома пакетами, орієнтованими на потреби невеликих, середніх та великих конференц-залів, при цьому вони передбачають можливість масштабування з урахуванням змінних вимог. Кожен пакет включає міні-ПК HP Presence, центр управління HP Presence Control Center, кабелі з колірним кодуванням та монтажне обладнання. Рішення HP Presence поставляються разом із програмою для покрокового налаштування, що спрощує встановлення системи. Нові компоненти включають:

  • Міні-ПК HP Presence для конференц-зв'язку – високопродуктивний комп'ютер з великою обчислювальною потужністю, оснащений інтегрованими засобами керування та захищений пакетом HP Wolf Security for Business для додаткової безпеки.
  • Рішення HP Presence Control та HP Presence Control Plus – інтелектуальні інструменти для управління приміщенням, що дозволяють організаторам максимально ефективно проводити наради та відрізняються елегантним та мінімалістичним дизайном та адаптивним звуком від Bang & Olufsen, налаштування якого постійно оптимізуються за допомогою штучного інтелекту. HP Presence Control ідеально підходить для переговорних кімнат та конференц-залів середнього розміру, а HP Presence Control Plus підходить для середніх та великих приміщень. Система передбачає підключення до трьох таких елементів керування, щоб забезпечити контроль більшої кількості людей.
  • Камера HP Presence See 4K AI – підтримує роздільну здатність 4К, використовує штучний інтелект, забезпечує кінематографічний звук та зображення, а також гарантує користувачам конфіденційність – при повороті об'єктива вниз, камера автоматично вимикається.
  • Аудіо-відео панель HP Presence Audio Video Bar призначена для містких конференц-залів, що потребують великої кількості аудіо- та відеообладнання. Цей пристрій поєднує у собі кінематографічне відео, функції конфіденційності, а також аудіо, налаштоване інженерами Bang & Olufsen на індивідуальне замовлення, щоб учасники нарад залишалися в кадрі, а озвучені ідеї не загубилися за фоновими шумами. Якщо відеотрансляція не використовується, камера закривається спеціальною шторкою, забезпечуючи конфіденційність для всіх присутніх.
  • HP Presence Hub та HP Presence Talk Satellite Microphones. Рішення HP Presence Hub покликане забезпечити відмінну якість звуку навіть у великих приміщеннях, при цьому передбачена можливість легкого додавання двох мікрофонів-сателітів, щоб краще вловлювати репліки на периферії, а розміщений на видному місці світлодіодний індикатор дає зрозуміти, чи мікрофони включені.

Очевидно, що працівники відчувають вплив віддаленої роботи. Оскільки ряд компаній переводить штат фахівців назад до офісу на неповний робочий день, це змушує співробітників шукати рішення для спільної роботи, які б забезпечували хорошу якість зв'язку. Користувачі хочуть, щоб їх чули та бачили, і не хочуть стикатися із затримками в системі, зависаннями чи іншими проблемами, пов'язаними зі звуком та відео.

Особливо підкреслюється, що рішення HP Presence Meeting Room дозволяють миттєво розпочинати наради. При появі людей у кімнаті для нарад функція HP Meeting Ready автоматично активує керування кімнатою та включає камеру, щоб наради завжди розпочиналися вчасно. Щоб розпочати роботу, достатньо одного дотику, після чого запуститься нарада в Microsoft Teams або Zoom. Гостьовий режим дозволяє легко запускати зустрічі з будь-якого комунікаційного пристрою, що підтримує передачу звуку.

Режим HP Speaker Frame (у форматі «картинка в картинці») виділяє спікерів, що знаходяться в кімнаті, завдяки чому в учасників створюється відчуття, що всі сидять за одним столом. Режим HP Auto Frame дозволяє краще бачити учасників у конференц-залі, формуючи біле тло (framing out white space) для зручності віддалених співробітників під час проведення конференцій.

Можна пересуватися по кімнаті, не перериваючи наради. Функція HP Speaker Tracking дозволяє спікерам пересуватися по кімнаті та залишатися у кадрі. Доступно три режими відстеження: повільний (slow), кінематографічний (cinema) та швидкий (fast), що підходить для різних умов проведення презентацій.

Під час гучних обговорень, коли розмови учасників у кімнаті заглушають виступаючого, функція HP Auto Volume дозволяє відрегулювати гучність для віддалених виступаючих, щоб вони не заглушалися і могли на рівних брати участь в обговоренні. Якщо спікер, що знаходиться в кімнаті, говорить занадто тихо, занадто голосно або переміщається в дальній кут кімнати, функція HP Voice Leveling оптимізує рівень гучності, щоб учасники зустрічі, що підключилися віддалено, могли чітко його чути.

ІТ-командам потрібні рішення, які дозволяють співробітниками взаємодіяти друг з одним, а й у своїй вирішальні проблеми з керованістю і безпекою. Майже 42% ІТ-фахівців не очікують від рішень для управління забезпеченням легкого та швидкого усунення несправностей, при цьому співробітники відділу інформаційної безпеки не можуть ігнорувати зростання кіберзагроз, кількість яких з початку пандемії збільшилася на 400%.

Рішення HP Presence Meeting Space дозволяють співробітникам ІТ-відділу та обслуговуючим технікам легко розгортати та налаштовувати систему у конференц-залах будь-якого розміру. Налаштування здійснюється без використання інструментів за рахунок проводів з колірним кодуванням, спеціальний додаток для налаштування дозволяє ІТ-фахівцям налаштовувати та тестувати пристрої, а також обмінюватися налаштуваннями користувача віддалено. Під час налаштування функція калібрування від Bang & Olufsen адаптує звук під особливості приміщення, створюючи аудіопрофіль, призначений для конкретного приміщення. Калібрування залежить від розміру, форми кімнати, розташування в ній пристроїв та інших навколишніх предметів, таких як колони або меблі. Також користувачам доступний режим HP Screen Clean, що дозволяє в два кліки безпечно очистити пристрої HP Presence Control та HP Presence Control Plus, не перериваючи нараду.

За словами розробника рішення, ІТ-підрозділи можуть гарантувати захист віртуальних нарад від кіберзагроз за допомогою рішення HP Wolf Security for Business, яке забезпечує максимальну безпеку користувачів. ІТ-фахівці можуть бути впевнені, що камери користувачів будуть своєчасно відключені завдяки функціям конфіденційності HP Auto Privacy Camera.

Коли справа доходить до керування приміщенням, HP Presence Manager дозволяє ІТ-фахівцям бачити, коли доступна нова версія ПЗ, і дає їм можливість повністю контролювати процес встановлення. Пристрої також підтримують роботу з Центром оновлення Windows (Windows Update) та Центр адміністрування Teams (Microsoft Teams Admin Center).

ІТ-підрозділи та служби технічної підтримки можуть покращити якість обслуговування співробітників за рахунок моніторингу стану обладнання, виявлення проблем з приміщеннями та відстеженням показників користувальницького досвіду. За допомогою інтелектуальної аналітики вони можуть вивчити можливість внесення змін, наприклад, переглянути конфігурацію кімнати або змінити налаштування пристроїв. Інформаційні панелі, що налаштовуються, і докладна звітність від HP Presence Insights (доступно не в усіх країнах) допомагають передбачити, коли обладнання вийде з ладу, дозволяючи ІТ-фахівцям заздалегідь вирішувати потенційні проблеми ще до того, як їх помітять користувачі.

Оскільки для проведення нарад можна використовувати практично будь-які простори, рішення HP Presence забезпечує розширені можливості за межами конференц-залу, завдяки яким команди можуть працювати разом, навіть коли вони знаходяться далеко від одного.

 

Джерело: ko.com.ua