Компанія HP Inc. Анонсувала вихід свого найлегшого ноутбука споживчого класу - HP Pavilion Aero 13. Пристрій має масу менше одного кілограма.Компанія HP Inc. Анонсувала вихід свого найлегшого ноутбука споживчого класу - HP Pavilion Aero 13. Пристрій має масу менше одного кілограма.

Згідно з результатами досліджень виробника, приблизно 45% всього часу комп'ютери використовуються поза домом для виконання самих різних завдань, при цьому 25% часу доводиться на перегляд потокового відео, і ще 11% випадає на їх використання в якості помічників в навчанні або в роботі.

«Сучасні споживачі мають потребу в потужних і неймовірно легких пристроях, які б відповідали їх мобільному способу життя, - зазначила Жозефіна Тан (Josephine Tan), глобальний керівник і генеральний менеджер підрозділу споживчих персональних систем в HP Inc. - HP Pavilion Aero 13 відрізняється чудовим зовнішнім виглядом, властивим моделям преміум-класу Spectre і ENVY. Таким чином, ще більше користувачів зможуть оцінити кращий дизайн і високу продуктивність комп'ютерів HP ».

Як зазначається, Pavilion Aero 13 - це перший ноутбук в лінійці Pavilion з корпусом, який повністю виконаний з алюмінієво-магнієвого сплаву і з вузькою рамкою по всіх чотирьох сторонах екрану, що надає йому додаткову міцність і преміальний зовнішній вигляд. Доступний в ніжно-рожевому (Pale Rose Gold), золотом (Warm Gold), білому (Ceramic White) і сріблястому (Natural Silver) кольорах, це перший ноутбук Pavilion з співвідношенням екрану до корпусу 90%, завдяки чому перегляд контенту стає ще більш зручним.

Передбачається, що Pavilion Aero 13 буде підтримувати операційну систему Windows 11, очікувану в другій половині року, і буде оснащений останніми мобільним процесором AMD Ryzen 7 5800U і графікою AMD Radeon для ще кращої чуйності при роботі або перегляді веб-сторінок, а також якісної деталізації динамічних сцен при перегляді фільмів. За рахунок підтримки Wi-Fi 6 ноутбук забезпечує швидке бездротове підключення до мережі, а завдяки тому, що час автономної роботи ноутбука досягає 10,5 годин, користувачі зможуть використовувати його як вдома, так і в дорозі.

Pavilion Aero 13 став першим ноутбуком HP з діагоналлю 13,3 дюйма, співвідношенням сторін 16:10 і роздільною здатністю 2,5k. Крім того, у моделі збільшено на 10% простір перегляду по вертикалі, ніж при традиційному співвідношенні сторін 16: 9, - це дозволяє бачити на екрані ще більше зображень і тексту. Тепер можливо працювати з ноутбуком на сонці завдяки високій яскравості екрану в 400 ніт і насолоджуватися живими і насиченими зображеннями при серфінгу в інтернеті або перегляді потокового відео за рахунок підтримки всього колірного простору sRGB.

На ринку США Pavilion Aero 13 буде пропонуватися за ціною від 749 дол.

 

Джерело: ko.com.ua