Компанія HP анонсувала нові рішення для розробників серед яких у першу чергу можна зазначити настільний ПК HP ENVY – це нова потужна платформа, яка була задумана як комплексний інструмент, що сприяє навчанню, творчості та управлінню всіма аспектами сучасного життя.

До анонсованого рішення інтегровано застосунок HP Palette, який включає інструмент Duet for HP, що дозволяє використовувати планшет, телефон або ПК як другий дисплей, і HP QuickDrop — простий у використанні застосунок для передачі файлів між пристроями. Щоб працювати ще ефективніше, можна швидко перемикатися між пристроями, необхідними для втілення творчих ідей, за допомогою кількох високошвидкісних портів, включаючи Thunderbolt та картридер, а також використовуючи можливість підключення до чотирьох моніторів із роздільною здатністю 4K.

Пристрій оснащений операційною системою Windows 11, процесором Intel Core i9 12-го покоління, відеокартою NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti, а також можливістю швидкої модернізації без використання додаткових інструментів.

За заявою HP, ще один анонсований пристрий Z2 Mini G9 – це найпотужніша міні-робоча станція у світі, яка забезпечує високу продуктивність завдяки універсальному та сучасному дизайну. Архітекторам і графічним дизайнерам, які потребують пристрою, що був би досить компактним для розміщення в умовах обмеженого простору, більше не потрібно жертвувати продуктивністю. Z2 Mini G9 оснащена низькопрофільною відеокартою NVIDIA RTX у поєднанні з процесорами Intel Core наступного покоління, включаючи серію K, які забезпечують плавний перехід між декількома програмами для дизайну, рендерингу та моделювання, а також дають можливість одночасного виконання проєктів 2D та 3D-дизайну.