Компанія Panasonic підготувала до випуску нову камеру Micro Four Thirds. Модель Lumix GH6 має наголос на зйомці відео. Вона підтримує внутрішній запис 10-бітного відео DCI 4K 60p з колірною субдискретизацією 4:2:2, запис 10-бітного відео 4K 120p з колірною субдискретизацією 4:2:0 та 10-бітного відео 5.7k 60p.

Новинка зовні виглядає багато в чому схожою на свого попередника. Вона оснащена таким самим поворотним 3-дюймовим дисплеєм. Але внутрішні компоненти було оновлено. Камера Panasonic Lumix GH6 отримала новий 25,2-мегапіксельний сенсор Micro Four Thirds та новий процесор обробки зображення Venus Engine. Слід зазначити, що це найбільш висока роздільна здатність сенсора з тих, що коли-небудь використовувалися в камерах Four Thirds або Micro Four Thirds. Швидкість серійної зйомки при заблокованому автофокусі становить 14 кадрів за секунду.

Panasonic впровадила вентилятор у конструкцію камери. Завдяки цьому можна проводити зйомку протягом більш тривалих періодів. Також новинка отримала нову 5-осьову систему стабілізації зображення, яка забезпечує компенсацію до 7,5 кроків експозиції. Камера Lumix GH6 стала першим у серії Lumix Micro Four Thirds пристроєм, що підтримує формат V-Log та колірний простір V-Gamut. Це дозволяє отримати ширший динамічний діапазон при подальшій обробці відео.

Ціна камери Panasonic Lumix GH6 складає $2199. Це на $500 дорожче за модель GH5 Mark II і на $200 дорожче за оригінальну версію GH5, але менше, ніж було оголошено спочатку ($2499).

 

Джерело: itc.ua