У рамках заходу Supercomputing Conference 2021 компанія AMD продемонструвала присутність, що збільшується та зростаючу перевагу в індустрії HPC завдяки інноваціям та впровадженню процесорів та прискорювачів AMD для центрів обробки даних. Клієнти з різних галузей промисловості продовжують розширювати використання процесорів AMD EPYC та прискорювачів AMD Instinct для забезпечення передових досліджень, необхідних для вирішення деяких із найбільших світових проблем у галузі клімату, біологічних наук, медицини та інших.

Зазначається, що про зростаючу перевагу AMD свідчить останній список Top500, в якому 73 суперкомп'ютери, працюють на базі чіпів компанії. Це майже в 3,5 рази більше, ніж у минулому році. Крім того, на цих процесорах працюють чотири з десяти найпотужніших суперкомп'ютерів у світі, а також найпродуктивніша система в регіоні EMEA. Крім того, процесори AMD EPYC серії 7003, випущені вісім місяців тому, використовуються у 17 із 75 суперкомп'ютерів на базі AMD у цьому списку, що демонструє швидке впровадження останнього покоління процесорів EPYC.

«Вимоги користувачів суперкомп'ютерів зростають у геометричній прогресії, оскільки світ прагне прискорити дослідження, скорочуючи час виявлення цінної інформації, - зазначив Форрест Норрод, старший віце-президент та генеральний менеджер бізнес-групи центрів обробки даних та вбудованих рішень в AMD. - Завдяки процесорам AMD EPYC та прискорювачам Instinct ми продовжуємо вдосконалювати наші продукти, щоб розширити межі технологій центрів обробки даних, що дозволяють прискорити дослідження, покращити результати та зробити більший вплив на світ».

 

Джерело: ko.com.ua