Компанія Kingston Technology Company, представила новий бренд високопродуктивних компонентів для геймерів і ентузіастів ПК - Kingston FURY.

Новий бренд об'єднає вироблені Kingston лінійки геймерських DRAM, флеш-накопичувачів та SSD, раніше представлені на ринку під брендом HyperX, права на який були викуплені компанією Hewlett-Packard в лютому цього року.

«30-річний досвід компанії в розробці, виробництві, тестуванні та підтримці клієнтів, що стоїть за численними рекордами розгону і нагородами, лінійками пам'яті HyperX з 2002-го року, продовжує нову еру високопродуктивних рішень DRAM й флеш-пам'яті для оверклокерів та киберспортсменов, тепер під новим брендом Kingston FURY », - зазначив, презентуючи бренд, старший директор з маркетингу Kingston Technology Крейг Тіллмонт.

Повідомляється, що вже в найближчі тижні Kingston Technology представить повну лінійку пропозицій Kingston FURY DDR4 та DDR3, а в IV-му кварталі запустить найочікуванішу новинку сезону - модулі пам'яті DDR5, в даний час проходять кваліфікаційні випробування і тестування на сумісність з материнськими платами провідних світових виробників.

Як заявили в компанії, під брендом Kingston FURY будуть представлені наступні лінійки пам'яті:

  • Kingston FURY Renegade - Лідер по продуктивності з частотами до 5 333 МГц DDR. Висока швидкість і низька латентність - найкраще рішення для забезпечення безкомпромісної продуктивності комп'ютерних систем. Пам'ять DDR4 з RGB-підсвічуванням і без неї.

  • Kingston FURY Beast - Ідеальне високопродуктивне і економічне оновлення з частотами до 3 733 МГц DDR для геймерів і ентузіастів ПК. Пам'ять DDR3, а також DDR4 з RGB-підсвічуванням і без неї.

  • Kingston FURY Impact - Високопродуктивне рішення SO-DIMM з частотами до 3 200 МГц DDR для ноутбуків, NUC та інших ПК з малим форм-фактором. Пам'ять DDR3 та DDR4.

 

Джерело: ko.com.ua