Збільшуйте продуктивність своїх працівників за допомогою FineReader PDF уже зараз

Оберіть бажаний тип Volume ліцензій FineReader PDF та отримайте додаткові ліцензії безкоштовно в рамках нашої спеціальної кампанії для корпоративних клієнтів цього місяця.

Купуйте 8 ліцензій – отримуйте додатково 2 ліцензії безкоштовно

Купуйте 10 ліцензій – отримуйте додатково 3 ліцензії безкоштовно

Додаткова перевага оновлення

Все ще працюєте з ліцензіями FineReader старих версій? Оновіть зараз і отримайте знижку до 35% на оновлення, а також додаткові ліцензії безкоштовно в рамках акції.

Умови акції:

- Період: до 30 червня 2021 року

- Беруть участь в акції: усі безстрокові ліцензії типів FineReader 15 Standard, Corporate та FineReader PDF для Mac volume, включаючи комерційні та GOV/NPO/EDU та UPG ліцензії

- ESD ліцензії не беруть участь у акції, але є влучна нагода оновити їх до Volume задля більш зручного управління ліцензіями.

- Мінімальна кількість ліцензій для Volume замовлення: 5
Технічна підтримка є обов’язковою на 1 рік для кожної ліцензії (підтримка для подарункових ключів також надається безкоштовно).

Починаючи з 5 ліцензій ви можете обирати між різними їх типами: на робоче місце, ліцензіями віддаленого користувача або одночасного доступу. Дізнайтеся більше про параметри ліцензування FineReader PDF.

Приклади розрахунку:

- 4+4 різних типів = безкоштовні ліцензії не надаються.

- 10 ліцензій одного типу = 3 безкоштовні ліцензії, 16 ліцензій одного типу = 4 безкоштовні ліцензії, 20 = 6 безкоштовних тощо.

- 20 Стандартних + 8 Корпоративних + 5 Корпоративних Мережевих (Оновлення) (33 в загальному) = 6 Стандартних, 2 Корпоративних, 1 Корпоративна Мережева (Оновлення) БЕЗКОШТОВНО.

 

Більш детальну інформацію можна отримати у наших менеджерів, за телефонами, вказаними в контактах.