Lenovo Infrastructure Solutions Group (ISG), підрозділ Lenovo, оновила лінійку пристроїв Lenovo ThinkEdge, представивши новий сервер.

Як повідомляється, ThinkEdge SE450 розширює функціональні можливості периферійних пристроїв, забезпечуючи швидку обробку даних та високу продуктивність для більшої кількості середовищ, прискорюючи прийняття рішень на периферії в режимі реального часу.

«У міру того, як компанії продовжують працювати над вирішенням актуальних завдань, їм потрібні високопродуктивні інфраструктурні рішення для встановлення на периферії, які дозволять швидше обробляти дані для отримання конкурентних бізнес-переваг, - заявив Чарльз Ферланд (Charles Ferland), віце-президент та генеральний директор підрозділу периферійних обчислень та роботи з постачальниками комунікаційних послуг компанії Lenovo ISG. - З виведенням на ринок сервера ThinkEdge SE450 у співпраці з великою екосистемою партнерів компанія Lenovo реалізує впровадження технологій ШІ на периферії, - чи це розширення можливостей підключення в „розумних“ містах для виявлення ДТП та швидкого реагування на них або задоволення потреб у профілактичному обслуговуванні ».

Периферійні обчислення лежать в основі цифрової трансформації компаній у багатьох галузях, оскільки вони дозволяють оптимізувати способи обробки даних у безпосередній близькості до їхнього джерела. Згідно з дослідженням Gartner, до 2025 року 75% корпоративних даних будуть оброблятися на периферії, а до 2022 року 80% проєктів у галузі Інтернету речей (IoT) включатимуть технології ШІ. Замовники Lenovo використовують дані, отримані на периферії, для негайного прийняття рішень у виробничих цехах, магазинах, вулицях міста та мобільних телекомунікаційних майданчиках. Лінійка пристроїв Lenovo ThinkEdge дозволяє вийти за рамки традиційних центрів обробки даних та забезпечує максимальну обчислювальну потужність на периферії.

Наголошується, що Lenovo ThinkEdge SE450 розроблений з метою подолання обмежень, пов'язаних з розташуванням серверів - він відповідає вимогам широкого спектру критично важливих робочих навантажень завдяки малошумному дизайну та портативному форм-фактору з меншою глибиною, що дозволяє легко встановлювати його в обмежених просторах. Крім того, він надає можливість отримувати аналітичні дані в режимі реального часу за рахунок високої продуктивності та гнучких варіантів розгортання, які можуть підтримувати кілька робочих навантажень ШІ, дозволяючи замовникам легко масштабувати рішення за необхідності. Сервер з підтримкою безлічі GPU-адаптерів спеціально створений для побудови середовищ периферійних обчислень і має зносостійку конструкцію, яка витримує ширший діапазон робочих температур, а також несприятливі умови експлуатації, такі як запиленість, удари та вібрація. Lenovo ThinkEdge SE450 - одна з перших платформ, оснащена графічними процесорами NVIDIA для корпоративного та промислового застосування ШІ в периферійних програмах для забезпечення максимальної продуктивності.

Безпека має вирішальне значення, і Lenovo надає компаніям можливість впевнено передавати дані між периферійними та хмарними середовищами, використовуючи відмовостійкі та надійно захищені інфраструктурні рішення, що мінімізують ризики порушення безпеки та загроз для даних. Портфель рішень ThinkEdge пропонує безліч варіантів підключення та захисту, які легко розгортаються та безпечно управляються у сучасних віддалених середовищах. Серед них – нова захищена лицьова панель для запобігання несанкціонованому доступу та надійні функції безпеки для більш ефективного захисту даних.

Сервер ThinkEdge SE450 спроектований на базі масштабованого процесора Intel Xeon 3-го покоління, оснащеного технологією Intel Deep Learning Boost, та підтримує встановлення флеш-накопичувачів для забезпечення роботи ШІ-додатків та обчислювальної аналітики на периферії. Сервер був верифікований Intel як Intel Select Solution для віртуальної мережі vRAN.

На ділянках периферійних обчислень часто відсутній персонал, тому що до них важко дістатися - сервер ThinkEdge SE450 може бути розгорнутий в автоматичному режимі, він керується за допомогою рішення Lenovo Open Cloud Automation (LOC-A), а також легко налаштовується завдяки програмному забезпеченню Lenovo XClarity Orchestrator . Підтримка технологій бездротової передачі даних та віддаленого доступу до пристрою дозволяє уникнути додаткового відвідування місць розміщення обладнання.

Представлений сервер, за заявою виробника, адаптований для ШІ та підтримує роботу з великою екосистемою рішень партнерів, що дозволяє спростити замовникам розгортання рішень для периферійних обчислень. У міру того, як компанії створюють гібридні інфраструктури від хмари до периферії, сервер є ідеальним розширенням для локальних хмарних середовищ, побудованих на базі технологій.

 

Джерело: ko.com.ua