Компанія LG Electronics (LG) оголосила про випуск моніторів LG UltraFine OLED Pro (моделі 32BP95E, 27BP95E), які націлюються на професійних художників з візуальних ефектів, фахівців з редагування відео та інших професіоналів творчої індустрії.

У 32- та 27-дюймових моделях OLED Pro підтримується роздільна здатність 4K UHD (3840x2160), контрастність 1 000 000:1 та 99-відсоткове охоплення колірного простору DCI-P3. Обидва нові монітори пропонують незалежне управління яскравістю пікселів, а оскільки OLED-дисплеї не вимагають підсвічування, монітори UltraFine допомагають усунути відволікаючі ефекти ореолу або блюмінгу, властиві багатьом РК-дисплеям.

Для забезпечення відтворення яскравих кольорів в умовах, оптимальних для продуктивності, обидва монітори OLED Pro оснащені знімними датчиками самокалібрування та захисним козирком. При використанні з програмним забезпеченням LG Calibration Studio датчик калібрування вимірює світло, що випромінюється дисплеєм, в заданий користувачем час і автоматично створює необхідні налаштування для підтримки високого ступеня точності і гармонійності кольорів. Для кращого кольору можна встановити козирок, що запобігає появі відволікаючих відображень і відблисків від зовнішніх джерел світла.

Обидва пристрої UltraFine OLED Pro мають тонкий, елегантний форм-фактор і невелику вагу, що дозволяє легко переміщувати їх та встановлювати на різні робочі столи. Підставка, що входить в комплект, надійно кріпиться до задньої частини дисплея за допомогою простого механізму одним натисканням і забезпечує можливість регулювання висоти, повороту та нахилу без шкоди для стійкості та стилю.

«Створені з урахуванням інтересів представників творчих професій, наші новітні монітори UltraFine OLED Pro забезпечують винятково точне відображення кольорів і приголомшливу якість зображення завдяки технології самопідсвічуваних пікселів та точному калібруванню, – відзначив Со Ен-дже, старший віце-президент і голова ІТ-підроз Business Solutions Company. – Завдяки неймовірній точності, широкому колірному охопленню та здатності точно відтворювати HDR- та SDR-контент ці монітори преміум-класу є ідеальним рішенням для професійних користувачів, що працюють у кіноіндустрії та цифрових медіа».

Повідомляється, що нові монітори LG UltraFine OLED Pro будуть доступні на ключових ринках у всьому світі з наступного місяця.

 

Джерело: ko.com.ua