Компанія LG Electronics представила професійний OLED-дисплей, націлений на фахівців відеообробки, теле- та кіностудій.

Як зазначається, LG UltraFine Display OLED Pro завдяки використанню технології OLED отримав понад 8 млн пікселів, що самопідсвічуються, які забезпечують ідеально чорний колір і точну кольоропередачу для реалістичного зображення.

Крім того, LG OLED Pro дозволяє досягти високої якості зображення за рахунок широких можливостей корекції кольору. Зокрема, можна змінювати колірну температуру, R/G/B посилення кольору, вибір колірних координат (Native (sRGB)/DCI-P3/BT709/SMPTE-C (BT.2020)/EBU/Adobe RGB/NTSC) для коригування зображення найбільш близьким до людського ока, що сприймається.

LG UltraFine Display OLED Pro оснащений спеціалізованими інтерфейсами SDI та SFP+ для професійної обробки відео та трансляцій. Дисплей має 4 інтерфейси SDI та підтримує Single/Dual/Quad Link та різні вхідні/вихідні дозволи (SD/HD/3G/6G/12G), забезпечуючи передачу оригінального відео без стиснення та перекодування (протестована передача на 50м через 12G-SDI).

Новий дисплей також забезпечує повну підтримку специфікацій HDR 10, HLG та сумісний з найбільш досконалим стандартом HDR – Dolby Vision. LG OLED Pro покадрово розпізнає параметри метаданих, забезпечуючи точну варіативність розмаїття від найяскравішої частини кадру до темної.

Для отримання однорідності балансу білого LG OLED Pro, на відміну від більшості дисплеїв, використовує до 25 точок визначення кольоровості, яскравості та однорідності, калібрується за допомогою SuperSign WB та спеціалізованим ПЗ Calman. Високоточне калібрування дозволяє досягти якості відображення на відповідність до рівня EBU Grade 1.

LG OLED Pro оснащений широким спектром професійного та спеціалізованого функціоналу. Починаючи від програмованих апаратних клавіш налаштувань, профілів налаштування зображення, Gen-lock інтерфейсу та інтерфейсу підключення GPI пристроїв до багатьох програмних функцій. Програмно LG OLED Pro оснащений можливістю виводити рівні гучності сигналу SDI, порівняння HDR/SDR сигналів, збільшувати область екрану, підтримує Time code протокол, має вбудовані шаблони для коригування кольору, підтримує екранні маркери, картинку в картинці, спектрограму яскравості та векторну форму кольору, субтитри та ін.

 

Джерело: ko.com.ua