Компанія LG Electronics представила портативний smart-проектор LG CineBeam PF610P Full HD LED з роздільною здатністю Full HD (1920x1080), яскравістю 1000 ANSI люмен, підтримкою AirPlay 2/Miracast/Bluetooth та 4-канальним LED джерелом світла.

Проектор забезпечує діагональ зображення до 120 дюймів. Відмінними рисами моделі є легка вага – менше 2кг, вбудований медіа плеєр для перегляду контенту з USB накопичувача, контент по локальній мережі DLNA, динамічний HDR та HDR10, стереодинаміки 3+3Вт.

Як зазначається, завдяки яскравості 1000 ANSI люмен портативний проектор LGCineBeam може створювати чіткі зображення у приміщенні та на відкритому повітрі вночі або рано ввечері. 4-канальний LED LG використовує окремі 3 RGB кольори та динамічний зелений.

Розширені можливості бездротового з'єднання дозволяють ділитися відео, фотографіями та музикою зі своїх пристроїв Apple (iPhone, iPad та Mac) на LG PF610P за допомогою AirPlay 2. Крім того, LG PF610P підтримує відображення екрана (для пристроїв, що підтримують бездротову передачу Miracast) та з'єднання через Bluetooth.

LG PF610P працює під управлінням фірмової операційної системи LG webOS 5.0, оптимізованої для перегляду інтернет-контенту на великих екранах.

Розмір екрану, що проєктується, можна налаштовувати від 60 до 120 дюймів з проекційним співвідношенням 1,195. Крім того, проектор легко переміщати, щоб перетворити на екран будь-яку поверхню стіни.

Також наголошується, що регулювання трапеції по 4 кутах виправляє горизонтальні та вертикальні спотворення зображення.

Потужне світлодіодне джерело світла забезпечує яскраве зображення та працює до 30 000 годин. Іншими словами, якщо відтворювати відео на цьому проекторі 8 годин на день, джерело світла прослужить 10 років.

 

Джерело: ko.com.ua