Представлені компанією клавіатури Logitech MX Keys Mini і MX Keys Mini for Mac націлені на творчих особистостей. Особливістю MX Keys Mini є поєднання функціональності пристроїв стандартного розміру серії MX Keys з мінімалістичним дизайном і підтримкою бездротового з'єднання, що дозволяє використовувати рішення на будь-якому робочому просторі, будь то великий дизайнерський стіл в студії або компактне робоче місце вдома.

"Наш новий зменшений форм-фактор - це результат зворотного зв'язку і запитів творчої спільноти про створення зменшеної версії наших популярних моделей MX Keys", - сказав Анатолій Полянкер, керівник напрямку MX Master Series для творчості та продуктивності компанії Logitech. "MX Keys Mini дозволяє повернути контроль над робочим простором, надаючи більше можливостей для втілення ідей, де б ви не були, і забезпечує вам продуктивність і комфорт протягом багатьох годин".

MX Keys Mini оснащена Perfect Stroke, немеханічної технологією набору тексту від Logitech. Зменшений форм-фактор вирівнює плечі і дозволяє розташувати миша ближче до клавіатури, щоб руки менше тягнулися до неї, що сприяє поліпшенню постави і ергономіки. Сферичне поглиблення на клавішах дозволяє розмістити всі кнопки, команди і гарячі клавіші під рукою, не захаращуючи простір зайвими кнопками, які насправді не потрібні. Підвищена стійкість клавіш знижує рівень шуму і покращує відгук, а тактильні орієнтири для правильного розташування рук дозволяють легко орієнтуватися навпомацки і не відволікатися від роботи. У MX Keys Mini доступні три нові функції, покликані поліпшити роботу при використанні Logitech Options: клавіша диктування (функція, яку надає Windows і macOS, доступна в деяких країнах), клавіша відключення / включення мікрофона і клавіша емодзі.

Новинка підтримує швидку зарядку через USB-C, підключає до трьох бездротових пристроїв за допомогою Bluetooth Low Energy і сумісна з Windows, Chrome, Linux і Android, macOS, iOS, iPadOS, Bluetooth і USB-приймачем Logi Bolt. MX Keys Mini for Mac оптимізований для macOS, iOS і iPadOS.

Клавіатураа MX Keys Mini доступна в трьох кольорах - рожевому, світло-сірому і графітовому, тому поєднується з мишками серії Master.

Відзначається, що частина пластикових деталей MX Keys Mini виготовлена ​​з переробленого після споживання пластику (PCR) - 30% для графітової версії і 12% для світло-сірого і рожевого кольорів. Заявлено, що до кінця 2021 роки половина поточної лінійки мишей і клавіатур Personal Workspace компанії Logitech буде в тій чи іншій мірі включати пластик PCR, а в нових продуктах буде використовуватися пластик PCR, де це можливо.

 

Джерело: ko.com.ua