Хочемо поділитися з Вами зворушливою історією:) Як ми шукали прайс-каталог спецвузавтоматика за 2002р. для нашого лояльного покупця.

Нещодавно до нас звернувся молодий чоловік @sergey.khrystych.3, який попросив каталог нашої компанії за 2002р.

На нього наринули спогади, як він зі своїм батьком вибирав собі перший комп'ютер. Переглядаючи рядок за рядком позиції комп'ютерів R-line, вивчаючи для себе нові терміни та характеристики, вони з батьком вибрали для себе перший комп'ютер у нас в компанії. Для багатьох сучасників того часу наш прайс-каталог комп'ютерних продуктів був частим гостем на робочому столі так як інтернет був ще не такий швидкий і доступний для перегляду товарів. Сергій розповів нам, що для нього це дуже теплі спогади, що зігрівають душу і він бажає зберегти каталог на згадку.

Нам не просто було знайти в архівах компанії вже історичну реліквію.

Пошуки мали успіх, наш покупець тепер може поповнити свою колекцію для приємних спогадів.

Ми дякуємо нашому покупцю @sergey.khrystych.3 за його довіру та відданість нашій компанії.

Ділимося і ми в цьому пості деякими сторінками нашого каталогу компанії, що вже увійшов в історію.

Ми раді бачити наших клієнтів щасливими та допомагати у виборі комп'ютерних технологій як для роботи, так і для особистих потреб.

На наших комп'ютерах вже виросло не одне покоління сучасних програмістів, менеджерів та успішних громадян України. Наші рішення для IT-інфраструктур бізнесу підвищують конкурентоспроможність наших партнерів. Надійні партнерські відносини та клієнтоорієнтованість для нас є пріоритетними у нашій роботі.

Для вибору рішень для ваших інфраструктурних завдань звертайтеся за контактами.