Logitech анонсувала випуск нових моделей навушників: Zone True Wireless та Zone Wired Earbuds. В першу чергу вони призначені для користувачів, яким часто доводиться брати участь в відео- або аудіоконференція. Навушники мають сертифікацію Zoom, Microsoft Teams, Google Meet й Voice, а також вони сумісні з такими додатками, як Cisco Webex, BlueJeans та GoToMeeting.

Zone True Wireless здатні підключатися до джерел звуку не тільки по Bluetooth 5.0, але і за допомогою USB-ресивера. Вони можуть бути одночасно підключені до двох пристроїв і бесшовно між ними перемикатися. Навушники мають систему ANC, а також мікрофони з шумозаглушенням, що має підвищити якість дзвінків.

Ємності вбудованих акумуляторів вистачає на 6 годин роботи навушників в режимі розмови (до 6.5 годин без ANC) і на 9 годин прослуховування музики (до 12 годин без ANC). Зарядний кейс дозволяє повністю заповнити запас енергії 2.5 рази. Сам кейс підтримує бездротову Qi-зарядку. Для навушників заявлена вологозахист згідно рейтингу IP68, для кейса - IP54.

Що стосується моделі Zone Wired Earbuds, вони можуть підключатися через 3.5-мм аудіороз'єм або USB-C. У комплекті йде також перехідник USB-C - USB-A. Мікрофони навушників мають шумозаглушення.

Logitech Zone True Wireless надійдуть у продаж в двох кольорах: графітової та рожевої. Вартість - $299. А ось провідні Zone Wired Earbuds можна буде придбати тільки в графітовому кольорі за ціною $99.

 

Джерело: itc.ua