Компанія NVIDIA підготувала до випуску новий графічний прискорювач RTX A2000. Він орієнтований на застосування в складі професійних робочих станцій.

На сьогоднішній день це самий маленький графічний прискорювач з GPU на базі архітектури Ampere, який легко поміщається в робочих станціях малого форм-фактора. Як і старі відеокарти NVIDIA Quadro, RTX A2000 призначена в першу чергу для професіоналів, які хочуть використовувати в своїй роботі трасування променів і можливості штучного інтелекту NVIDIA. Цільовою аудиторією прискорювача є користувачі, що працюють з ПО для 3D-моделювання і рендеринга.

Новинка оснащена графічним процесором з 3328 CUDA ядрами. GPU містить RT ядра другого покоління і тезорние ядра третього покоління. Також прискорювач несе на борту 6 ГБ пам'яті GDDR6 з підтримкою ECC. Пристрій забезпечує продуктивність 8 терафлопс. Нова модель є досить енергоефективним рішенням, вона споживає 70 Вт енергії. Відеокарта має низькопрофільне виконання і задовольняється одним вентилятором. Для підключення моніторів призначені чотири порти DisplayPort 1.4.

Новий графічний прискорювач NVIDIA RTX A2000 буде поширюватися в складі робочих станцій партнерів, таких як ASUS, Dell, HP, Lenovo і ін. Пристрій надійде на ринок у жовтні за ціною близько $450.

 

Джерело: itc.ua