Компанія Panasonic анонсувала старт продажів камер для систем відеоспостереження з підтримкою штучного інтелекту.

Як зазначається, моделі Panasonic i-Pro оновленої серії S поєднують функціональність преміальних продуктів i-Pro Panasonic з технологією AI і доступність лінійки середнього класу.

S-серія i-Pro Extreme представлена ​​шістьма Full HD відеокамерами: WV-S1136, WV-S1536L, WV-S1536LN, WV-S2136, WV-S2136L, WV-S2236L, WV-S2536L, WV-S2536LN. Всі вони забезпечують функцію відеоаналітики на базі процесора з апаратною підтримкою штучного інтелекту, відкриваючи нові можливості не тільки для служб безпеки, але і для бізнесу в цілому.

Так, наприклад, штучний інтелект в нових відеокамерах дозволяє розрізняти автомобілі, мотоцикли, велосипеди та людей, а при використанні в зв'язці з безкоштовним multi-AI сервером підтримує пошук по кольорам елементів одягу, корпусу транспортного засобу, типу транспортного засобу та напрямку руху. Попередньо безкоштовні додатки - Pro AI Video Motion Detection (AI-VMD) та AI Privacy Guard забезпечують миттєвий доступ до інтелектуальних функцій безпеки, таким як виявлення об'єкта, що перетинає «віртуальні» загородження або знаходиться в «зоні інтересу» довше, ніж передбачалося. У тому ж час система може маскувати особи і фігури людей, знеособлюючи персональні дані, але при цьому відправити в архів максимально повну інформацію про об'єкт спостереження, що дозволяє ідентифікувати його в разі надзвичайної ситуації. Це особливо важливо для компаній, які дотримуються строгих правил конфіденційності.

Висока якість зображення нової серії S досягається в тому числі за рахунок функцій автоматичної оптимізації (функція iA), яка адаптує налаштування камери під умови спостереження. Дана можливість дозволяє отримувати більш чіткі зображення з меншим шумом навіть при низькій освітленості.

Технологія кодування даних за допомогою штучного інтелекту (SmartCoding) підвищує ефективність стиснення відеопотоку, що в порівнянні з форматом H.265 (без використання даної функції) дозволяє заощадити до 50% об'єму жорсткого диска.

S-серія камер відеоспостереження i-Pro також забезпечують високий рівень безпеки та надійну аутентифікацію для захисту від хакерських атак.

Додатково нова лінійка дозволяє класифікувати і встановлювати сигнали тривоги для певних звуків, таких як постріли, крики, автомобільні гудки і биття скла за допомогою зовнішнього мікрофона.

Нова серія i-Pro S сумісна з системою i-Pro multi-AI server, що забезпечує швидкий пошук людей або транспортних засобів за допомогою програмного забезпечення для управління відео - Video Insight, Genetec і Milestone.

Також виробник заявив, що відеокамери серії S, як і преміальна лінійка Panasonic i-Pro Extreme, відкривають широкі можливості створення спільних рішень для відеоаналізу за допомогою комплекту розробки програмного забезпечення - i-Pro Camera SDK. Воно дозволяє кастомізувати додатки під індивідуальні завдання замовника - як власними силами, так і силами компаній-виробників ПЗ. Дана платформа розширює функції камер і знижує технічні вимоги до серверного обладнання та програмних продуктів.

 

Джерело: ko.com.ua