Компанія ASUS повідомила про доступність в Україні першого ноутбука виробника із попередньо встановленою операційною системою Windows 11 – ASUS Zenbook Flip 13 OLED. Новинка відноситься до категорії портативних універсальних ноутбуків "2-в-1". При масі 1,3 кг і товщині корпусу 13,9 мм модель заявлена, як найтонший у світі ноутбук-трансформер, оснащений OLED-екраном, з повним комплектом інтерфейсів введення-виводу.

Дисплей на базі OLED-панелі з роздільною здатністю Full HD яскравість 400 кд/м2, кути огляду 178 ° та охоплення 100% колірного простору DCI-P3. У цьому час відгуку становить 0,2 мс.

Завдяки підтримці активного стілусу ASUS Pen та програмної платформи Windows Ink на екрані ASUS Zenbook Flip 13 OLED зручно робити записи від руки та замальовки прямо на ходу.

Поворотне кріплення ErgoLift дозволяє розкривати екран на кут до 360 °, цей ноутбук можна використовувати не тільки як звичайний ноутбук, але і фіксувати кришку під будь-яким кутом в залежності від завдання. Цифровий блок ASUS NumberPad 2.0, вбудований в тачпад, зручний для роботи з розрахунками, а клавіатура займає всю ширину корпусу, причому в правій частині знайшлося місце для колонки додаткових клавіш.

Апаратна платформа ASUS Zenbook Flip 13 OLED у максимальній конфігурації включає процесор Intel Core i7 11-го покоління із вбудованою графікою Intel Iris Xe, 16 ГБ оперативної пам'яті та твердотільний накопичувач з інтерфейсом PCIe 3.0×4.

Акумулятор підтримує швидку зарядку - до 60% всього за 49 хвилин - і технологію ASUS USB-C Easy Charge, завдяки якій пристрій можна зарядити від звичайного зарядного пристрою з роз'ємом USB-C, зокрема від портативного акумулятора, або зарядного пристрою USB-C технологією Power Delivery (PD).

Незважаючи на тонкий корпус ноутбук-трансформер, може запропонувати повний набір портів: повнорозмірний роз'єм HDMI, два порти USB-C з підтримкою високошвидкісного інтерфейсу Thunderbolt 4 і порт USB 3.2 Gen1 Type-A.

Вбудований модуль Wi-Fi 6 (стандарт 802.11ax) забезпечує швидкість передачі даних до 2,4 Гбіт/с. Комплексне рішення WiFi Master включає технології WiFi SmartConnect та WiFi Stabilizer, які призначені для забезпечення максимально стабільного з'єднання, фільтрації перешкод від інших бездротових пристроїв та автоматичного вибору найкращої точки доступу Wi-Fi з усіх наявних.

В ASUS Zenbook Flip 13 OLED використовується система інтелектуального акустичне шумозаглушення, що ефективно відсіває сторонні шуми та забезпечуючи чисте звучання голосу користувача в голосовому чаті та під час відеоконференцій.

 

Джерело: ko.com.ua