Компанія QNAP на виставці CES 2022 продемонструвала широку лінійку NAS.

Зокрема виробник представив системи 25GbE-ready NVMe з флеш-пам'яттю та Thunderbolt 4.

 

Нове рішення TS-h1290FX - це перше настільне мережеве сховище QNAP з флеш-пам'яттю, яке ідеально підходить для офісних середовищ, запевняє компанія. Оснащений 16-ядерним процесором AMD EPYC 7302P (або 8-ядерним 7232P), цей NAS має вбудовані можливості підключення 25GbE та 2,5GbE, а також підтримує дванадцять твердотільних накопичувачів U.2 NVMe PCIe Gen4/SATA. Система націлена на , додатки, активно використовують дані, що вимагають мінімальну затримку в передачі файлів. Високопродуктивний та масштабований TS-h1290FX дозволяє оптимізувати робочі процеси резервного копіювання, спільної роботи та редагування/зберігання відео.

Це рішення підтримує встановлення графічної карти NVIDIA та карти Fibre Channel, забезпечуючи пряме підключення до двадцяти ПК/робочих станцій при використанні кількох чотирипортових мережевих карток QNAP PCIe.

Зазначається, що TS-h1290FX також можна використовувати в парі з адаптером QDA-UMP4 U.2 NVMe to M.2 NVMe PCIe Gen 4 для підвищення продуктивності IOPS при налаштуванні кешування SSD та розширення за допомогою QNAP TL-D800C та TR-004.

Також на виставці було представлене перше мережеве сховище з підтримкою Thunderbolt 4. Система TS-464T4 має два таких порти і оснащується чотириядерним процесором Intel Celeron N5105, двома роз'ємами M.2 NVMe PCIe та підтримує 2,5GbE/10GbE. Рішення забезпечує роботу із зображеннями у високій якості, завдяки підтримці HDMI 2.0 (4K при 60 Гц) та можливостям транскодування в реальному часі.

За заявою виробника, TS-464T4 - це більше, ніж просто центр зберігання та резервного копіювання, висока продуктивність та підтримка роботи з широким спектром програм роблять його ідеальною станцією для спільної роботи в областях, пов'язаних із творчими завданнями.

 

Джерело: ko.com.ua