Компанія QNAP Systems оголосила про випуск свого першого керованого оптоволоконного комутатора 25GbE – моделі QSW-M5216-1T.

Як зазначає виробник, завдяки наявності шістнадцяти оптоволоконних портів 25GbE SFP28, одному – 10GBASE-T та підтримці Layer 2-управління через зручний веб-інтерфейс представлений пристрій має допомогти малим та середнім підприємствам перейти на надвисокошвидкісні мережі. Це у свою чергу дозволить прискорити багато процесів усередині компанії, включаючи зберігання даних, віртуалізацію, а також впровадження програм штучного інтелекту.

«25GbE забезпечує ряд переваг за вартістю та сумісністю для серверних у сегменті SMB. Забезпечуючи доступну передачу даних 25GbE поряд з гнучкими мережевими інтерфейсами та високою сумісністю, QSW-M5216-1T повинен дозволити малим підприємствам швидко перейти на надвисокошвидкісну магістральну мережу», зазначив Рікі Хо, менеджер з продуктів QNAP.

QSW-M5216-1T забезпечує пропускну здатність магістральної комутації 820 Гбіт/с і може використовуватися для роботи як основний комутатор висхідної лінії зв'язку з серверами 25GbE/100GbE і NAS в серверних кімнатах. Або може застосовуватися для підключення до комутаторів 25GbE/100GbE. Оптоволоконні порти 25GbE SFP28 назад сумісні з 10GbE SFP + та 1GbE SFP, а порт 10GbE RJ45 сумісний з технологіями Multi-Gigabit NBASE-T для підтримки п'яти мережевих швидкостей (10 Гбіт/с, 5 Гбіт/с, 2,5 Гбіт 1 Гбіт/с та 100 Мбіт/с). Використовуючи кабелі QSFP28 - (4) SFP28, користувачі можуть легко підключити QSW-M5216-1T до NAS з двопортовою карткою розширення 100GbE QXG-100G2SF-E810 і налаштувати резервний маршрут для забезпечення безперервної передачі даних.

Представлений комутатор забезпечує функції керування Layer 2 (такі як LACP, VLAN, ACL та LLDP) через систему комутації QNAP (QSS), що має простий та зручний веб-інтерфейс, для ефективного контролю пропускної спроможності мережі та підвищеної мережної безпеки. Завдяки інтелектуальній системі охолодження QSW-M5216-1T працює безшумно, забезпечуючи високу швидкість роботи мережі, не створюючи відволікаючого фонового шуму. Пристрій також дозволяє динамічно визначати швидкість та активність каналу зв'язку та відповідним чином налаштовувати необхідні режими.

 

Джерело: ko.com.ua