Представлене компанією QNAP Systems рішення об'єднує комутатор Power-over-Ethernet (PoE) з шістнадцятьма 30-ватними портами Gigabit PoE, два комбінованих порти RJ45/SFP і два порти управління хостом 2.5GbE. Воно підтримує всі види пристроїв PoE та дозволяє створювати інтелектуальну інфраструктуру спостереження.

QVP-41B побудований на базі чотириядерних процесорів Intel Celeron J4125, оснащений чотирма відсіками для 3,5-дюймових дисків SATA, і, як запевняє виробник, забезпечує необхідну ємність зберігання і високошвидкісну мережу для завдань відеомоніторингу малих/середніх масштабів.

«Завдяки вбудованому 140 Вт PoE та підтримці до 24 камер, QVP-41B надає повні можливості сервера мережевого відеоспостереження. Канали відеоспостереження також можуть одночасно записуватися та контролюватись за допомогою програми QNAP Smart Client QVR», - зазначив Алан Куо. — «Записані кадри можуть бути інтелектуально проаналізовані за допомогою QVR Smart Search, а для великомасштабних розгортань (наприклад, роздрібної торгівлі) усіма серверами QVR Pro, включаючи QVP-41B, можна централізовано керувати через QVR Center QNAP».

Особливо зазначається, що QVP-41B сумісний із стандартом IEEE 802.3at PoE+ і має шістнадцять портів із підтримкою 30-ватного гігабітного PoE. QVP-41B може забезпечити загальний бюджет потужності 140 Вт, щоб задовольнити потреби широкого спектру камер, включаючи пристрої «риб'яче око», 4K PTZ-камери та швидкісні купольні камери, сумісні зі стандартом ONVIF; а також потужні пристрої, такі як PTZ-камери 4K, IP-телефони, світлодіодні ліхтарі та цифрові вивіски. QVP-41B підтримує інтелектуальні функції управління PoE, включаючи планування, пріоритизацію джерел живлення та включення/вимкнення живлення для централізованого управління ІТ-персоналом усіма пристроями.

Рішення використовує програмне забезпечення QNAP для спостереження QVR Pro та сумісне з іншими програмами для спостереження. QVP Center може централізовано керувати та контролювати кілька серверів QVR Pro та отримувати повідомлення про події. QVR Smart Search дозволяє знаходити записи подій у межах зазначеного часу та області, а клієнт QVR Pro відстежує різні платформи та гнучко перемикається між режимом перегляду в реальному часі та режимом відтворення, щоб отримати повний огляд контрольованих територій.

QVP-41B має сучасний дизайн і безшумну систему охолодження, поєднуючи функції перемикача PoE, мережевого відеореєстратора, NAS і маршрутизатора із забезпеченням виходу HDMI 2.0 для прямого відтворення трансляцій з роздільною здатністю до 4K (3840×2160) / 60 Гц. Об'єднавши функції декількох пристроїв у майже безшумному та стильному форм-факторі, QVP-41B задовольняє вимоги інтелектуальних систем відеоспостереження у роздрібній торгівлі.

 

Джерело: ko.com.ua