Компанія Razer оголосила про випуск другого покоління бездротових навушників Hammerhead True Wireless, додавши в них RGB-підсвічування Razer Chroma і активне шумозаглушення (ANC), яке забезпечить повне занурення в звукове середовище при будь-яких умовах навколишнього шуму.

Друге покоління бездротових навушників Razer Hammerhead True Wireless є еволюційним розвитком і так досить вдалою першої моделі. В новинку додали фірмову підсвічування Razer Chroma RGB, технологію активного шумозаглушення з подвійним мікрофоном для придушення шуму навколишнього середовища (ENC) і поліпшені силіконові амбушюри.

При цьому головна особливість першої моделі - ігровий режим Razer з ультранизької затримкою (60 мс) залишилася на місці. Нові Hammerhead True Wireless також забезпечують до 32,5 годин автономної роботи, що дозволяє геймерам вести активний спосіб життя. Для поліпшення якості звучання навушники Hammerhead True Wireless можна підключити до додатка Razer Audio, яке дозволяє налаштовувати унікальний звуковий профіль для музики та ігор на будь-якому пристрої з підтримкою Bluetooth.

Бездротові навушники Razer Hammerhead True Wireless вже доступні у продажу за рекомендованою роздрібною ціною $129,99.

 

Джерело: itc.ua