Компанія Samsung підготувала до випуску нову бездротову клавіатуру під назвою Smart Keyboard Trio 500. Це компактний пристрій з дизайном, що нагадує Apple Magic Keyboard, і цікавою особливістю - виділеною кнопкою виклику інтерфейсу DeX на сумісних пристроях.

Інтерфейс DeX пропонує настільний робоче оточення при роботі на сумісних смартфонах та планшетах Samsung. Дане рішення з'явилося з виходом моделі Galaxy S8 ще в 2017 році. Але, не дивлячись на отримання нових функцій й оновлень, він ще не став справжньою заміною настільного комп'ютера, хоча Samsung спочатку саме так позиціонувала DeX. Звичайно, додаткова кнопка на клавіатурі не сприятиме вибухового зростання популярності інтерфейсу, але вона може послужити в якості додаткової реклами для використання цієї функції.

Крім кнопки DeX, бездротова клавіатура Samsung Smart Keyboard Trio 500 пропонує і ряд інших цікавих можливостей. Вона містить настроюються кнопки швидкого доступу для відкриття часто використовуваних додатків (хоча ця функція сумісно тільки з пристроями Samsung з версією One UI 3.1 від березня 2021 року або пізніше). Клавіатуру також можна пов'язати з трьома пристроями і перемикатися між ними за допомогою сполучень клавіш. Пристрій живиться від батарейок типу AAA, що говорить про те, що вона не з можливiстю перезарядки.

Ціна бездротової клавіатури Samsung Smart Keyboard Trio 500 поки не уточнюється. Як очікується, 28 квітня буде проходити захід Unpacked, в рамках якого може відбутися офіційна презентація цієї новинки.

Джерело: itc.ua