Samsung Electronics представила Odyssey Neo G9, який поповнив лінійку Odyssey. Ігровий монітор нового покоління з вигнутим екраном створений на базі технологій Quantum Matrix і Quantum HDR 2000, а також оснащений дисплеєм Quantum Mini LED.

У моніторі Odyssey Neo G9 застосовується та ж технологія Mini LED, що і в новітніх моделях телевізорів Samsung Neo QLED. При висоті всього 1/40 від висоти традиційних LED модулів світлодіоди Quantum Mini LED виконані з тонких мікрошарів, що дозволяє вмістити в матриці набагато більше світлодіодів.

 

Крім того, в новинці використовується технологія Quantum Matrix, яка забезпечує поліпшену 12-бітну градацію для більш точного управління джерелом світла, при цьому за рахунок 2048 зон локального затемнення модулі Quantum Mini LED дозволяють зробити темні області ще більш затемненими, а світлі ділянки - більш яскравими . Таким чином, глядачі бачать зображення на екрані в точності в тому вигляді, як це було задумано авторами. Завдяки підтримці технології Quantum HDR 2000 монітор забезпечує пікову яскравість 2000 ніт, що підтверджується сертифікацією VDE (Verband Deutscher Elektrotechniker), а також статичний коефіцієнт контрастності 1000000: 1. Крім того, передові технології якості зображення Samsung дозволяють отримати ідеальні рівні чорного і білого для більшої контрастності і деталізації.

Модель Odyssey Neo G9 оснащена надшироким 49-дюймовим дисплеєм із співвідношенням сторін 32: 9 і дозволом Dual Quad High-Definition (DQHD; 5 Пробіг: 120 × 1 440 пікселів) з високою частотою оновлення кадрів 240 Гц і малим часом відгуку на рівні 1 мс. У монітора футуристичний дизайн і вигнутий екран 1000R. Odyssey Neo G9 отримав сертифікат TÜV Rheinland Eye Comfort Certification за мінімальну випромінювання шкідливого синього світла.

Новий монітор Samsung забезпечує адаптивну синхронізацію при підключенні через DP1.4 і в режимі HDMI2.1 VRR (зі змінною частотою оновлення) при підключенні через HDMI 2.1 з підтримкою Nvidia G-SYNC і AMD FreeSync Premium Pro, що дозволяє домогтися динамічної і плавної зміни кадрів.

Монітор має систему заднього підсвічування Infinity Core, яка підтримує 52 кольору і п'ять варіантів світлових ефектів. Пристрій також отримало функцію CoreSync, завдяки якій користувачі можуть персоналізувати свої налаштування і встановлювати багатобарвний режим для повного занурення в ігровий простір.

 

Джерело: ko.com.ua