Компанія Seagate Technology випустила нові жорсткі диски Exos X20 20 ТБ та IronWolf Pro 20 ТБ на базі звичайного магнітного запису (CMR).

Як зазначається, жорсткі диски корпоративного класу Exos X20 від Seagate призначені для забезпечення максимальної ємності та ефективності використання місця у стійці. Вони створені з прицілом на використання в хмарних сховищах, забезпечують необхідну продуктивність для гіпермасштабованих центрів обробки даних і додатків, що масивно масштабуються. Завдяки низькій затримці в 4,16 мс і повторюваному часу відгуку Exos X20 забезпечує покращене кешування, яке, за заявою виробника, працює втричі ефективніше, ніж рішення, що використовують тільки кешування читання або запису. Exos X20 також забезпечує підвищену стабільну швидкість передачі даних (SDR) до 285 МБ/с.

Завдяки технології Seagate Secure та рейтингу напрацювання на відмову в 2,5 млн годин підприємства з використанням Exos X20 можуть досягти максимальної ефективності обробки даних та експлуатації, а також максимальної щільності зберігання даних.

Жорсткий диск Exos X20 Seagate рекомендує використовувати у зв'язці з нещодавно анонсованою інтелектуальною системою зберігання Exos CORVAULT, щоб забезпечити максимальну щільность даних у невеликих габаритах системи. Побудований на шасі Seagate 4U, що містить 106 жорстких дисків Exos корпоративного класу всього в семи дюймах (18 см) стійки, CORVAULT пропонує ємність 2,12 ПБ на рівні SAN.

Виробник заявив, що новий жорсткий диск Seagate IronWolf Pro ємністю 20 ТБ пропонує оптимізовану для мережевих сховищ технологію AgileArray, що забезпечує виняткову надійність та сумісність із RAID при найскладніших робочих навантаженнях NAS, які можуть знадобитися підприємствам малого та середнього бізнесу.

Завдяки оснащенню вбудованими датчиками обертальної вібрації (RV) IronWolf Pro 20 TB забезпечує надійну роботу NAS-систем із невеликими затримками або простоями.

Розроблений спеціально для інтенсивних користувальницьких робочих навантажень, новий IronWolf Pro 20 ТБ відрізняється високою надійністю з обмеженнями інтенсивності користувальницьких робочих навантажень в 300 ТБ на рік, що необхідно для сучасних NAS-серверів. Він також забезпечує стабільну швидкість передачі 285 МБ/с.

Новий HDD оснащений системою IronWolf Health Management для зручного керування та моніторингу стану накопичувача, а також поставляється з п'ятирічною обмеженою гарантією на продукт та трирічним сервісом Rescue Data Recovery Services.

Exos X20 20 ТБ надійде у продаж вже цього місяця за рекомендованою ціною в США 669,99 дол., а IronWolf Pro 20 ТБ - за ціною 649,99 дол.

 

Джерело: ko.com.ua