Минулого тижня ми долучилися до IT Dnipro Community – стали мемберами Дніпро ІТ Кластер.

З серпня Дніпро ІТ Кластер проводив урочисте прийняття до своїх лав нових членів організації. Одними з них стала фірма «СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА», яку представляв головний виконавчий директор фірми – Сергій Гайдук.

Дніпро ІТ Кластер був заснований в 2015 році. Місія Кластеру – створення середовищ для запуску, розвитку, захисту бізнесу з суттєвою ІТ складовою в Дніпрі. Спільно з освітянами Кластер створює сучасні програми та формує запити на ІТ фахівців для управлінців ІТ компаній.

«Приємно, що прийняття нас до своєї спільноти, відбулось дуже легко та радо. Тим більше, що ми розділяємо ті цінності, які декларує Кластер. Впевнений, що ми посилимо Дніпро ІТ Кластер своїм досвідом, а його мемберів якісним обладнання, без якого в сучасному світі не обійтись», – наголосив Сергій Гайдук.

Окрім «СПЕЦВУЗАВТОМАТИКИ» до IT Dnipro Community долучилися шість нових учасників. Серед них компанії, які надають послуги у сфері ІТ або створюють власні ІТ-продукти: Art Pix 3D, Binerals, BrosCorp, N-iX, Pingle Game Studio, Reply.

Сподіваємося на плідну співпрацю з Дніпро ІТ Кластер та впровадження спільних проєктів!