Компанія Super Micro Computer анонсувала нові версії своїх комплексних рішень для зберігання даних з 60-секційними і 90-секційними системами, а також нові системи простого подвійного зберігання даних, повністю оптимізовані для новітніх процесорів Intel Xeon Scalable 3-го покоління і PCI-E 4.0 NVMe накопичувачів.

"У міру прискорення використання хмарних сховищ Supermicro допомагає центрам обробки даних швидко модернізувати свою інфраструктуру для забезпечення гнучкої конфігурації, модульні конструкції без використання інструментів, які можуть обслуговуватися технічним фахівцем, і можливості простого розширення за рахунок нашої нової 60-секційної або 90-секційної моделі X12 , що володіє інноваційної архітектурою з одним або двома вузлами і високою доступністю, - заявив Чарльз льяним, президент і генеральний директор Supermicro.

60-секційні та 90-секційні системи випускаються в одновузлових, двовузлового і двовузлового конфігураціях високої доступності. Завдяки модульній конструкції без використання інструментів все критично важливі вбудовані системи - серверні вузли з можливістю "гарячої" заміни, розширювачі, вентиляторні модулі, джерела живлення і накопичувачі - повністю оптимізовані для полегшення технічного обслуговування одним технічним фахівцем.

Нові високопродуктивні системи Supermicro оптимізовані для корпоративних і хмарних сховищ. Ця масштабована архітектура пропонує клієнтам варіанти конфігурації RAID на основі PCI-E 4.0 або IT режиму контролера SAS. Ці системи 4U мають 60 або 90 секцій SAS3 / SATA3 розміром 2,5 або 3,5 дюйма з можливістю "гарячої" заміни, а також два вбудовані слоти PCI-E M.2 і два внутрішніх слота для SATA SSD. Одновузлових система також підтримує дві задні секції розміром 2,5 дюйма з можливістю "гарячої" заміни для операційних систем з дзеркальним управлінням і чотири додаткові секції NVMe U.2 для швидкого кешування. Дана система підтримує 1,6 петабайт оптимізованого за вартістю сховища при максимальній конфігурації, а також до 60 ТБ флеш-пам'яті твердотільного накопичувача з використанням підключеного до нього пристрою NVMe. У одновузлових і двовузлового системах використовуються процесори 3rd Gen Intel Xeon Scalable в конфігурації з двома сокетами і 16 слотами DIMM на кожний серверний вузол.

Пропонований компанією Supermicro сервер зберігання Quark Double, за її заявою, є провідним в галузі рішенням для передачі контенту. Повідомляється про підвищення продуктивності та експлуатаційної придатності всієї конструкції для підтримки процесорів 3-го покоління Intel Xeon Scalable в конфігурації з двома сокетами і 16 DIMM при збереженні такого ж щільного розміру сховища. Підтримується до чотирьох задніх секцій з можливістю "гарячої" заміни U.2 NVMe, що дозволяє користувачам додавати флеш-пам'ять без шкоди для 24 відсіків накопичувача SAS / SATA 3,5 ". Інноваційна конструкція шасі покращує повітрообмін і оптимізує доступ системи до обслуговування таких компонентів , як материнська плата, ЦП, пам'ять, слоти PCI-E, відсіки внутрішніх накопичувачів і задні відсіки накопичувача. Крім цих механічних удосконалень система може налаштовуватися з використанням опцій RAID на основі PCI-E 4.0 або контролера SAS в режимі IT.

 

Джерело: ko.com.ua