Разом з іншими пристроями корпорація Microsoft анонсувала Surface Laptop Studio. Це наступник лінійки продуктивних ноутбуків Surface Book, який отримав істотно перероблений дизайн. Дисплей тепер не знімний, але пристрій все ж можна використовувати в якості планшета завдяки режиму Studio.

Microsoft Surface Laptop Studio позиціонується як найпотужнішого з коли-небудь випущених пристроїв Surface. Апарат комплектується 4-ядерним процесором Intel 11-го покоління. На вибір користувачів доступні версії чіпів Core i5 або Core i7. Конфігурації з процесорами Core i5 задовольняються інтегрованою графікою Intel Iris Xe. У той же час моделі з процесорами Core i7 містять вже дискретну відеокарту NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti з 4 ГБ пам'яті. Конфігурації також можуть включати 16 або 32 ГБ оперативної пам'яті і твердотільний накопичувач ємністю до 2 ТБ. У пристрої доступні два порти USB 4 з Thunderbolt 4, а також звичайний порт зарядки Surface Connect і роз'єм для навушників 3,5 мм.

Найбільш помітні нововведення в Microsoft Surface Laptop Studio реалізовані в дисплеї і дисплейному шарнірі. 14,4-дюймовий PixelSense Flow дисплей має дозвіл 2400 × 1600 пікселів, підтримує частоту оновлення до 120 Гц й Dolby Vision. Новий шарнір Dynamic Woven Hinge дозволяє трансформувати ноутбук в три різних режими роботи: Laptop, Stage та Studio.

У режимі Laptop дисплей розташовується так само, як на звичайному ноутбуці. При цьому клавіатура і тачпад повністю доступні. У режимі Stage нижня частина дисплея висувається вперед і закриває клавіатуру, але тачпад залишається доступним. Такий режим підходить для перегляду відео, ігор, стрімінга або проведення презентацій. Нарешті, режим Studio має дисплей майже горизонтально, що зручно для рукописного введення або малювання новим стилусом Surface Slim Pen 2.

Новий ноутбук Microsoft Surface Laptop Studio вже доступний для попереднього замовлення за ціною від $ 1599,99. Його фактичні поставки почнуться 5 жовтня.

Джерело: itc.ua