У рамках виставки CES компанія Lenovo представила нові ноутбуки ThinkBook.

Багатозадачність та гібридний графік - нова норма, яка часто вимагає кількох пристроїв та розширеної робочої площі. Інженери Lenovo врахували вимоги сучасних користувачів та представили перший на ринку 17,3-дюймовий ноутбук із вбудованим повноколірним рідкокристалічним (LCD) дисплеєм ThinkBook Plus Gen 3.

Надширокий основний дисплей зі співвідношенням сторін 21:10 дозволяє використовувати всі переваги екрану, як, наприклад, можливості розташування вікон програм у макетах Windows 11 Snap. Додатковий 8-дюймовий (800x1280) сенсорний дисплей із підтримкою цифрового стилуса відкриває нові сценарії використання.

Наприклад, допоміжні інструменти та програми можна відобразити на додатковому дисплеї, щоб звільнити головний екран для роботи.

Як упевнює виробник, два екрани створюють комфортніший конференц-зв'язок: вікно чату можна перенести на другий дисплей або використовувати його як блокнот6 для нотаток під час онлайн-зустрічей.

Додатковий екран підтримує цифровий стилус для малювання або редагування зображень.

У разі редагування документа користувач може "продовжити" текстовий файл з основного екрана на додатковий у режимі "водоспад".

Технологія Magic Launcher дозволяє розміщувати ярлики програм, які користувач часто використовує, на другому дисплеї для швидкого доступу.

Під час роботи з фінансовими програмами або електронними таблицями можна налаштувати автоматичне відкриття калькулятора на додатковому екрані.

До ноутбука можна під'єднати сумісний смартфон та дублювати його на додатковому екрані для роботи з кількома завданнями одночасно.

ThinkBook Plus Gen 3 отримав процесор Intel Core H-серії 12-го покоління, обсяг пам'яті до 32 ГБ і твердотілий накопичувач до 2 ТБ.

Основний 17,3-дюймовий дисплей з роздільною здатністю екрану 3072x1440 пікселів та швидкістю оновлення 120 Гц має яскравість до 400 ніт та співвідношення екрану до корпусу 90% створюють комфортну робочу площу. Дисплей підтримує технологію Dolby Vision та сертифікований TÜV Rheinland EyeSafe. Сертифікація підтверджує, що екран випромінює низький рівень синього світла, турбуючись про здоров'я очей користувача.

Ноутбук оснащено "розумною" кнопкою живлення з вбудованим зчитувачем відбитків пальців, а також інфрачервоною камерою з роздільною здатністю Full HD (1920x1080 пікселів), яку можна закрити фізичною шторкою.

На борту акустична система від Harman/Kardon із підтримкою технології Dolby Atmos, Wi-Fi 6E для швидкого та стабільного підключення. А клавіатура має підсвічування та скляну панель Click Pad.

 

Джерело: ko.com.ua