Компанія Western Digital представила нове рішення - твердотілий накопичувач WD Blue SN570 NVMe.

«Складні робочі конфігурації вимагають високої продуктивності та надійності, і правильний тип сховища може допомогти оптимізувати робочі процеси і підвищити продуктивність», - заявив Ерік Спаннет, віце-президент по створенню користувацьких і корпоративних твердотільних накопичувачів в департаменті Flash Business компанії Western Digital. «Наш новий твердотілий накопичувач WD Blue SN570 NVMe створений з урахуванням потреб креаторів і забезпечує високу швидкість, захист даних і надійність для підтримки їх творчого потенціалу.

Як зазначається, новий твердотілий накопичувач WD Blue SN570 NVMe розрахований на тривалий термін служби, він має високу продуктивність і компактним форм-фактором і низьким рівнем енергоспоживання.
 
Завдяки швидкості читання до 3500 МБ / с (моделі 500 ГБ - 1 ТБ) системи можуть працювати в 5 разів швидше, ніж твердотільні накопичувачі SATA Western Digital.

Завантажується панель Western Digital SSD Dashboard допомагає відслідковувати стан накопичувача, доступний обсяг сховища, температуру і багато іншого.

Виробник підкреслює, що завдяки тонкому дизайну накопичувач M.2 2280 PCIe Gen3 x4 NVMe ідеально підходить для творчого процесу на ПК або ноутбуці.
 
WD Blue SN570 NVMe буде доступний для покупки в магазині Western Digital і у роздрібних продавців, інтернет-магазинів, реселерів і системних інтеграторів; на нього поширюється 5-річна гарантія. Обсяг пам'яті варіюється від 250 ГБ до 1 ТБ за рекомендованою роздрібною ціною 46,99 дол.

 

Джерело: ko.com.ua