Апаратні рішення часто використовують для забезпечення мережевої та інформаційної безпеки. За їх допомогою створюються повністю захищені мережі будь-якого рівня та масштабу. Вони дозволяють організувати безпечну мережеву інфраструктуру підприємства, у тому числі між підрозділами, розташованими на великій відстані один від одного.

 

СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА для захисту ІТ-інфраструктури замовника пропонує використовувати рішення, побудовані на основі технічних пристроїв провідних світових виробників спеціалізованої техніки, таких як Fortinet, Aruba, HPE, Cisco і т.д. Мережеві екрани, створені із застосуванням обладнання цих компаній, здатні забезпечити апаратний захист мережі на всіх рівнях, включаючи:

  • Розмежування прав доступу
  • Рівень запитів
  • Рівень пакетів
  • Рівень доступу до файлів

 

За їх допомогою здійснюється контроль стану мережі, у тому числі виявлення нових загроз. Вони дозволяють проводити налаштування сценаріїв, за якими система реагує на інциденти. Мережеві екрани можуть інтегруватися з хмарними сервісами, що використовуються в роботі підприємства. Більшість пристроїв дає можливість включати додаткові функції без втручання у конфігурацію апаратної частини.

 

Компанія СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА розробляє апаратні рішення виходячи з принципу розумної достатності, тому замовнику не доведеться переплачувати за техніку, без якої можна було б обійтися.