СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА – фірма, що є Вашим досвідченим, професійним партнером в питаннях реалізації проєктних рішень різної складності. Працюємо для Вас з 1986 року. За час роботи ми створили власні традиції співпраці із замовниками та партнерами, а накопичений багаторічний досвід та професіоналізм сприяє утриманню лідерських позицій в сфері ІТ в Україні.

Великий багаж реалізованих проєктів, довіра партнерів, високі компетенції наших фахівців допомагають створенню й впровадженню новацій, які забезпечують максимально ефективний результат та задовольняють потреби та вимоги всіх учасників процесу.

 


Основні напрямки діяльності СПЕЦВУЗАВТОМАТИКИ:


  • системна інтеграція;
  • виробництво серверів, систем зберігання даних і комп'ютерів;
  • проєктування і впровадження: технологій віртуалізації, Центрів Обробки Даних, комп'ютерних мереж, систем відеоконференцій, відеоспостереження та безпеки, комп'ютерних інтерактивних систем для освіти, аудит і аналіз IТ-інфраструктури підприємств замовників, IТ-консалтинг;
  • автоматизація бізнес-процесів;
  • продаж ліцензійних програмних продуктів та консультування щодо комплексних рішень із забезпечення інформаційної безпеки;
  • технічна підтримка IT-інфраструктури замовників.

 

 

З 1994 року фірма є одним з найбільших в Україні виробників серверів і комп'ютерів під власною торговою маркою - R-line, які відповідають стандартам ISO 9001.

В 2000 р. було відкрито КОМП'ЮТЕРНИЙ СИСТЕМНИЙ КОНСАЛТИНГОВИЙ ЦЕНТР для підприємств і організацій для надання всебічної консалтингової підтримки замовників на всіх стадіях проєкту.

СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА – потужний симбіоз високого професіоналізму та людських якостей. Це висококласні фахівці, які відповідально, чесно та професійно підходять до вирішення завдань будь-якої складності.

Ми орієнтовані на довгострокову взаємодію. Тому наші фахівці пропонують оптимальні рішення, які поєднують бачення процесу замовниками, високу компетентність та практичний досвід фахівців СПЕЦВУЗАВТОМАТИКИ.

Відповідальній підхід, чесність та професіоналізм нашої команди підтверджений партнерськими статусами таких вендорів, як Intel® Technology Provider Platinum Partner; Microsoft Silver Certified Partner; HPE Certified Silver Partner; HP Partner First Gold; Cisco® Select Certified Partner, APC Premier Partner та інші.

СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА. Ми робимо для вас все і трохи більше!