Віртуалізація IT інфраструктури - крок до скорочення витрат та підвищення рентабельності. 

На сьогоднішній день IT-інфраструктури підприємств все більше потребують автоматизації та віртуалізації. Автоматизація дозволяє збільшити швидкість розгортання, спростити обслуговування безліч типових завдань, а також зменшити витрати на обслуговування. Віртуалізація відокремлює мережеві служби та програми від конкретної фізичної інфраструктури, що дає низку переваг у порівнянні зі стандартною, не віртуалізованою інфраструктурою. Насамперед це дозволяє більш ефективно розподіляти апаратні ресурси, тобто розміщувати додатки на меншій кількості базових фізичних систем і це також сприяє вирішенню проблеми, коли одні сервери перевантажені, а інші простоюють. Також варто відзначити такі переваги як масштабованість, балансування навантаження, зручності при резервуванні, відновлення та перенесення додатків. 

Віртуалізувати можна не лише серверну інфраструктуру, але й клієнтську або мережеву інфраструктуру. Віртуалізація клієнтських робочих столів дозволяє скоротити трудовитрати як на обладнанні так на обслуговування цього обладнання, а також зменшити необхідний дисковий простір. Віртуалізація мережевої інфраструктури дозволяє організувати безліч розділених мереж, використовуючи одну мережеву інфраструктуру, сприяє підвищенню продуктивності у великих мережах, робить більш безпечною та спрощує контроль над мережею. Впровадження мережі на основі наміру збільшує безпеку та зручність використання мережі, дозволяючи користувачам отримувати персональні політики доступу, що відповідають їхньому рівню доступу незалежно від пристрою або місця їх підключення до мережі. 

Спецвузавтоматика допомагає компаніям знаходити та впроваджувати різні рішення для оптимізації, покращення та збільшення безпеки IT-інфраструктури. Навіть якщо перша ваша інфраструктура не потребує модернізації, наші фахівці можуть провести аудит вашої IT- інфраструктури, що допоможе вам з'ясувати які слабкі місця а також дозволять вам дізнатися які додаткові рішення сприятимуть збільшенню якісних показників IT-інфраструктури. 

Ознайомлення з IT інфраструктурою замовника є початковим завданням, на цьому етапі оцінюється складність, можливість віртуалізації програм, а також дається оцінка якісних змін яких принесе модернізація. Далі вибирається середовище віртуалізації залежно від наявних сервісів та вподобань замовника. Заключним етапом є узгодження плану послідовного перенесення додатків до віртуальної інфраструктури в зручний період часу для уникнення простою бізнес процесів компанії. 

Зробіть запит на консультацію з нашим фахівцем та ми з радістю допоможемо вирішити ваші питання відносно модернізації IT-інфраструктури.