Сервісний центр СПЕЦВУЗАВТОМАТИКИ надає професійні послуги з комплексної підтримки інформаційних систем підприємств включаючи гарантійне та післягарантійне обслуговування комп'ютерів, серверів, систем зберігання даних і офісної техніки як на умовах разових замовлень, так і за контрактом на принципах аутсорсингу. 

Величезний досвід роботи, сертифіковані фахівці, а також тісна співпраця з найбільшими світовими виробниками електроніки та їх авторизованими сервіс-партнерами, дозволяють здійснювати ремонтні роботи різної категорії складності, як на блочному, так і на елементному рівні. 

У Сервісному Центрі СПЕЦВУЗАВТОМАТИКИ створена диспетчерська служба прийому і обробки заявок замовників. Ми приймаємо запити по телефону, електронній пошті і через мережу Інтернет. Успішна робота диспетчерської служби дозволяє впровадити індивідуальний підхід при обслуговуванні наших клієнтів і допомагає розподіляти заявки між фахівцями відповідних напрямків. 

Сучасні технології обслуговування, зважена цінова політика і відповідальне ставлення до результатів роботи характеризують Сервісний Центр СПЕЦВУЗАВТОМАТИКИ як один з кращих сервісних центрів України. Це підтверджується багаторічним досвідом успішної роботи і позитивними відгуками наших клієнтів. 

 

ПОСЛУГИ СЕРВІСНОГО ЦЕНТРУ

Гарантійне обслуговування комп'ютерів, серверів, систем зберігання даних, мережевого та офісного обладнання

Сервісний Центр СПЕЦВУЗАВТОМАТИКИ здійснює професійне гарантійне обслуговування комп'ютерів, серверів, систем зберігання даних R-line та SVA, гарантійний ремонт малої офісної техніки Xerox, джерел безперебійного живлення та силового обладнання American Power Conversion (APC). 

 

Післягарантійне і Сервісне обслуговування, IT-консалтинг та IT-аутсорсинг

СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА надає послуги з комплексної підтримки Інформаційно-обчислювальних мереж (ІТТ) підприємств і організацій, включаючи технічне обслуговування, проведення профілактичних робіт, фіксоване за часом відновлення працездатності техніки яка вийшла з ладу або програмних служб. 

Ми виконуємо адміністрування і підтримку (в тому числі віддалені) апаратного і програмного забезпечення комп'ютерів, серверів, систем зберігання даних, мережевого устаткування, систем безперебійного електроживлення, побудованих на платформах провідних світових виробників. 

Ми виконуємо роботи по глибокому технічному дослідженню (аудиту) інформаційних систем підприємств, видаємо рекомендації з модернізації існуючої інформаційної інфраструктури. 

Ми розробляємо й впроваджуємо рішення за технологією віртуалізації обчислень, включаючи хмарні сервіси. 

Сервісний центр здійснює повний комплекс заходів щодо введення в експлуатацію поставленого фірмою СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА комп'ютерного, серверного, мережевого обладнання, СЗД, силового обладнання, включаючи доставку, пуско-налагоджувальні роботи, консультації, а також подальшу технічну підтримку. Ми використовуємо комплексний підхід до підтримки ІОМ підприємств, грунтуючись, в тому числі, на самі сучасні методики обслуговування IT-інфраструктури, включаючи рекомендації ITIL v3.

 

Продаж розширеного сервісу

Сервісний Центр СПЕЦВУЗАВТОМАТИКИ пропонує замовникам спеціальні пакети розширеного сервісу від світових лідерів IT-індустрії. Дані сервісні продукти розширюють умови стандартної гарантії на комп'ютерне та периферійне устаткування. 
Ми пропонуємо розширений сервіс, що поставляється як у вигляді окремих продуктів, так і спільно з обладнанням від таких виробників як HP, IBM, Dell, Cisco, APC, Microsoft. Список сервісних продуктів досить великий і дозволяє охопити практично будь-які просторові і тимчасові метрики сервісу в залежності від побажань і можливостей наших замовників, а фахівці нашої фірми готові запропонувати оптимальну конфігурацію розширеного сервісу.

 

Технічні консультації

Сервісний Центр СПЕЦВУЗАВТОМАТИКИ проводить технічні консультації по роботі поставленого нашою фірмою обладнання та програмного забезпечення. При необхідності можлива організація навчальних тренінгів із впровадженим рішенням, як на робочому місці клієнта, так і в консалтинговий центр СПЕЦВУЗАВТОМАТИКИ.

 

Запасні частини і компоненти

Сервісний Центр СПЕЦВУЗАВТОМАТИКИ здійснює поставку, зі складу і під замовлення, оригінальних і сумісних запасних частин і компонентів до всіх типів офісної та комп'ютерної техніки, включаючи ноутбуки, кишенькові ПК, принтери, копіри, БФП, Джерела безперебійного живлення і інше периферійне устаткування найбільших світових виробників. Приймається як готівкова, так і безготівкова форма оплати, видається повний комплект бухгалтерських документів. 

Постійним клієнтам пропонується індивідуальна цінова політика. 

Ви можете зв'язатися з нами для уточнення наявності і вартості запчастини по телефону (057) 712-17-17(057) 719-19-64 та електронною поштою service@sva.ua.

 

ПЕРЕВАГИ співпраці з Сервісним Центром СПЕЦВУЗАВТОМАТИКИ:

Замовники Сервісного Центру СПЕЦВУЗАВТОМАТИКИ забезпечують високий рівень працездатності власної обчислювальної та інформаційної інфраструктури, а також зберігають значні кошти, необхідні для утримання штату комп'ютерних інженерів.

Співпрацюючи з нами, Ви можете оптимізувати витрати на інформаційні технології, включаючи закупівлю нової техніки, запасних частин і витратних матеріалів. 

Стаючи партнером СПЕЦВУЗАВТОМАТИКИ, Ви отримуєте оперативну підтримку всієї внутрішньої ІТ-інфраструктури, а також весь набір послуг для інформаційної безпеки Вашого бізнесу.

Співробітники Сервісного Центру - фахівці найвищого рівня з багаторічним досвідом роботи. Ми пропонуємо оптимальні, гнучкі ціни на обслуговування в Сервісному Центрі, а також індивідуальні консультації.

 

З питань сервісного обслуговування можете звернутися зручним для Вас способом:

• за телефонами: (057) 712-17-17(057) 719-19-64

• по e-mail: service@sva.ua 

• або за телефонами зазначених на сторінці: Контакти

Режим роботи сервісного центру: 

Понеділок-п'ятниця з 9:00 до 18:00, без перерви 
субота, неділя - вихідний