Бездротові рішення – це той компонент IT-інфраструктури підприємства, без якого зараз неможливо уявити собі жоден сучасний офіс. Бездротовий зв'язок дозволяє підключатися до корпоративної мережі без використання класичного кабельного з'єднання й практично в будь-якій точці, де це необхідно для вирішення завдань, що стоять перед співробітниками підприємства. Організувати покриття Wi-Fi можна швидко і дешевше ніж часто побудувати дротову мережу. Навіть невелика компанія або стартап може дозволити собі придбати відповідне обладнання для організації бездротової локальної мережі або розширення можливостей звичайної локальної мережі.

СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА пропонує бездротові рішення від провідних виробників обладнання таких як Cisco, Aruba, HPE, Ruckus, Linksys, ZyXEL, Asus, D-link, TP-Link и др.

Виконання замовлення здійснюється в декілька етапів:

  • Розробка проєкту досвідченими фахівцями.

  • Вибір обладнання, потрібного для забезпечення всіх потреб замовника.

  • Монтаж обладнання та його налаштування на місці.

  • Тестування роботи бездротової мережі.

  • Тестове налаштування мобільних пристроїв для роботи в мережі.

При виконанні робіт ми приділяємо багато уваги питанням безпеки бездротової мережі та конфіденційності даних. Замовник отримає оптимальний варіант, що забезпечує надійну і безпечну передачу інформації без зниження ефективності корпоративної мережі.

Більш детальну інформацію щодо проєктування та монтажу бездротових мереж Ви можете дізнатися у фахівців СПЕЦВУЗАВТОМАТИКИ звернувшись за зручними для Вас контактами на нашому сайті.