Бізнес-діяльність вимагає оперативного вирішення різноманітних завдань, пов'язаних зі зниженням собівартості продукції або послуг, виходом на нові ринки, веденням документації та багатьом іншим. Значну допомогу в діяльності сучасного підприємства надає розвинена IT-інфраструктура. Від її характеристик залежить результативність роботи і витрати, які ваша організація змушена нести для надійного функціонування. СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА має багаторічний досвід в реалізації мережевих проєктів різної складності, які відповідають найвищим вимогам Замовників відповідно до підтвердженим стандартом якості ISO 9001.

 

Вимоги до IT-інфраструктури

Ви напевно замислювалися, які якості IT-інфраструктури вашого підприємства є найважливішими. Що повинні враховувати компанії, які здійснюють проєктування мереж?

Існує безліч загальноприйнятих норм, але до будь-якої мережі пред'являються такі вимоги:

 • підвищення ефективності бізнес-процесів;

 • відсутність збоїв та аварій, стресостійкість, надійна робота апаратного та програмного забезпечення при високій пропускній здатності мережі;

 • захист від проникнення сторонніх у внутрішню мережу;

 • побудова мереж має забезпечувати ефективний контроль обігу інформації та розподіл прав користувачів;

 • недоторканність конфіденційної інформації, захист від випадкового або зловмисного незворотного пошкодження даних і програмного забезпечення;

 • комфортні умови роботи для співробітників будь-якого рівня.

 

Що входить в IT-інфраструктуру підприємства

IT-інфраструктура об'єднує в собі ресурси та інформаційні технології. До неї входять комп'ютери, мережі, інформаційні центри та окремі сервери, системи дротового і бездротового зв'язку, а також бази даних і програмне забезпечення, яке обслуговує елементи інфраструктури - мережеве активне обладнання. Всі активні пристрої, здатні працювати в мережі, повинні складати єдине ціле і управлятися централізовано. Для їх з'єднання використовуються волоконно-оптичні та мідні кабелі, патч-корди і патч-панелі, термінали, коннектори, розетки та інше мережеве пасивне обладнання.

Основою IT-інфраструктури є структурована кабельна система (СКС), що представляє собою сукупність ліній зв'язку та комутаційного обладнання. У неї можуть входити локальні обчислювальні мережі, системи відеоспостереження та охорони, а також телефонні канали. Побудова корпоративної мережі практично не ведеться без застосування таких видів зв'язку, як оптоволоконні лінії і бездротові рішення. Оптоволокно необхідне для забезпечення максимальної пропускної спроможності, а бездротове підключення забезпечує необхідну мобільність і оперативність.

 

Що ми пропонуємо

Високу надійність IT-інфраструктури можна забезпечити, використовуючи тільки високоякісне обладнання. СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА пропонує рішення, засновані на продукції наступних відомих провідних виробників мережевого устаткування:

- Cisco

- D-link

- HPE

- Dahua

- Dell

- ATEN

- Aruba

- AMP NetConnect

- Fortinet

- Molex Premise Networks

- Huawei

- OK-NET

- Ruckus

- Panduit

- ZyXEL

- R&M та ін.

- Asus

 
 • Обладнання від провідних виробників використовується інженерами СПЕЦВУЗАВТОМАТИКИ дозволяє створити масштабовану мережу будь-якого рівня - від тимчасової, з мінімальною кількістю робочих станцій, до корпоративної мережі з розгалуженою багаторівневої інфраструктурою. Високоякісні комутатори, маршрутизатори і конвертори інтерфейсів, в поєднанні з правильно підібраним і налаштованим ПО, дають можливість створити ефективну відмовостійку систему.

 • СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА проєктує і монтує структуровані системи з мідних і оптоволоконних кабелів, створює захищені бездротові мережі, організовує надійний захист корпоративної мережі від проникнення ззовні. Впровадження систем багаторівневого доступу до даних забезпечить безпечне ефективне використання конфіденційної інформації, а застосування спеціалізованого ПЗ дозволить прогнозувати загрози і уникнути витоки даних, викликаних випадковими або зловмисними діями співробітників. Інженери підключать до корпоративної мережі мобільні пристрої ваших співробітників, спеціальним налаштуванням і налагодженням ПО забезпечать безпечний обмін інформацією і допоможуть запобігти несанкціонованому доступу.

 • Кожному замовнику ми пропонуємо 25-річну гарантію на СКС за умови використання сертифікованого обладнання та матеріалів, які відповідають стандартам вендора.

 • Сертифіковані інженери побудують мережі що відповідають потребам вашого бізнесу, грунтуючись на багаторічному досвіді проєктування і реалізації IT-інфраструктур, а також завдяки тісній взаємодії з постачальниками.

 • Отримайте безкоштовну консультацію по мережевих рішеннях прямо зараз.

 • Надішліть запит або замовте зворотній дзвінок, і ми Вас відразу проконсультуємо!