Відповідно до потреб замовника, а також його основної спеціалізації, наші спеціалісти пропонують використання наступного програмного забезпечення:

Продукція Microsoft. Компаніям з великим штатом працівників та комп’ютерним парком актуальною є інсталяція програмних продуктів із ліцензією Enterprise Agreement. Дане комплексне рішення допоможе досягнути максимальної вигоди, гнучкості, а також легкості в управлінні системами. Також, з метою суттєвої економії коштів, ми пропонуємо придбати Microsoft Open License Program (OLP) - програми корпоративного ліцензування, які дозволяють придбати ліцензії на програмні продукти за суттєво нижчими цінами, ніж купівля кожного окремого продукту в роздріб.

В разі необхідності, наші спеціалісти можуть встановити та активувати Windows, а також налаштувати усі необхідні програми, у тому числі і Office 365, який є доволі популярний серед багатьох працівників. У свою чергу, для виконання програм і зберігання даних на серверах, розташованих в розподілених дата-центрах актуальним є встановлення Microsoft Asure. Для фірм з невеликою чисельністю працівників пропонуємо використання Microsoft Volume Licensing (одна ліцензія на декілька комп’ютерів чи користувачів), таке рішення позитивно вплине не лише на працездатність, а і на загальний бюджет фірми.

Бізнес- процеси. Для комплексного управління системами баз даних (СУБД), здійснення обліку та аналізу, керування процесами – встановлюємо програмне забезпечення таких компаній як: Abbyy, Embarcadero Technologies, Oracle, Veritas, що позитивно вплине на зручність моніторингу та формування звітності.

Для спеціалістів промислової галузі представлений широкий вибір вузькоспеціалізованих програм таких розробників, як: ZWSOFT – утиліти для кадастрових інженерів, автоматизації проєктних робіт, автоматизації створення комутаційних схем і багато іншого. Щодо моделювання та архітектури пропонуємо встановлення потужних програмних продуктів від GRAPHISOFT ARCHICAD. Даний розробник надає можливість не лише використовувати увесь необхідний арсенал функцій, а й проходити спеціалізоване навчання на базі їх офіційного ресурсу. Представників промислового і цивільного будівництва, машинобудування, інженерів, конструкторів ми забезпечуємо ліцензованим софтом з широким функціоналом від компанії Autodesk.

Дизайн та графіка. Доволі затребувані програмні продукти для цієї сфери, представлені компаніями-розробниками Adobe та Corel. У нас ви зможете придбати ліцензійні програми, в залежності від ваших потреб.

Актуальним є і встановлення програм для забезпечення інформаційної безпеки компанії SOPHOS: керування ризиками, управління інцидентами (SIEM, IRP), відповідність стандартам та політиці ліцензування. Також встановлюємо дієве антивірусне програмне забезпечення від компанії ESET, яке гарантує захист від фішингу, IP-спуфінгу, SQL- ін’єкцій, DDoS атак та інших поширених загроз. Окрім того, у разі необхідності, наші спеціалісти надають послуги резервного копіювання даних, що є досить важливим в умовах підвищеного ризику. Якісний та швидкий бекап усієї системи (Veeam Software) дозволить зберегти не лише важливу інформацію, а й ваш час.

Дистанційна робота. В умовах сьогодення, доволі затребуваним явищем є і організація віддаленого робочого місця. Окрім віртуалізації серверів, додатків, налагодження та покращення функцій мережі для надійної та безпечної віддаленої роботи, ми надаємо послуги з налаштування Private Cloud, оптимізації роботи гібридних центрів обробки даних. При бажанні клієнта, можливе встановлення та налаштування софту для відеоконференцій.

 

Якщо у Вас виникла необхідність в забезпеченні якісним, ліцензованим програмним продуктом, ми гарантуємо швидкий підбір, встановлення та налаштування лише перевірених додатків від розробників зі світовим ім’ям. Окрім того, наша компанія гарантує постійний зворотній зв’язок, готова проконсультувати Вас та запропонувати найоптимальніше рішення для вашого бізнесу.