Оптоволоконні мережі, побудовані на основі волоконно-оптичних кабелів, найважливішою гідністю яких є висока пропускна здатність. Корпоративні мережі, організовані із застосуванням оптоволоконних мереж, мають ряд переваг, які роблять інвестиції в їх побудову вигідними як з технічної, так і з фінансової сторони. До їх достоїнств відносяться такі особливості:

  • Повна несприйнятливість до впливу електромагнітних полів та імпульсних перешкод.

  • Висока захищеність ліній зв'язку від проникнення і спроб отримати несанкціонований доступ в мережу, оскільки оптоволокно практично не випромінює в простір електромагнітні хвилі.

  • Велика дальність передачі інформації. Можна будувати ділянки мережі без ретрансляторів для передачі даних на відстань до 100 км

  • Довговічність ліній зв'язку. Оптоволокно слабо деградує з часом – стандартний термін експлуатації без помітного погіршення характеристик становить до 25 років.

Компанія Спецвузавтоматика проєктує оптоволоконні мережі з урахуванням прогнозу розвитку інфраструктури замовника. При побудові мереж ми використовуємо якісне оптоволокно з низьким коефіцієнтом загасання, а також обладнання та аксесуари, що випускаються провідними виробниками техніки для оптоволоконних мереж.