СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА більше 30 років створює та просуває рішення, що спрощують автоматизацію управління підприємствами різного рівня бізнесу. Ми випускаємо високопродуктивне серверне обладнання: сервери, системи зберігання даних які мають підвищену надійність під власною торговою маркою R-line. Вся техніка відповідає міжнародному стандарту ISO 9001 що визначає вимоги до системи менеджменту якості підприємств.

На ряду з рішеннями під своєю торговою маркою ми пропонуємо серверні рішення від провідних А-брендів, таких як Dell Technologies, HPE, Lenovo, Fujitsu, Cisco, Huawei та від інших світових виробників. Кожне створюване нами серверне рішення являє собою стабільну збалансовану систему з урахуванням тонкощів інфраструктури та поставлених завдань конкретного споживача.

На основі наших серверів створюються відмовостійкі, швидкодіючі й надійні системи зберігання даних, включаючи такі види :

  • DAS – дискові системи зберігання .

  • NAS – мережеві пристрої зберігання даних .

  • мережі зберігання даних .

Ми виконуємо повний цикл проєктування та побудови систем зберігання даних, здійснюємо їх супровід, проводимо обслуговування, ремонт та модернізацію.

Для безкоштовної консультації пропонуємо залишити свої контакти нижче - ми підберемо для Вас оптимальне рішення.