Проєктування бездротових мереж – багатоетапний та важливий процес для розгортання бездротових мереж. 
Будь-яке розгортання Wi-Fi мережі потребує детальної пророботки вхідних даних. Кожен об’єкт є унікальним. Кількість абонентів, розташування стін, перекриттів, які зроблені з металевих або скляних матеріалів – все це впливає на проходження сигналу Wi-Fi. Важливо враховувати усі фактори оточення. У якихось випадках може вистачити 3-4 точки доступу, щоб забезпечити повне покриття бездротовою мережею, а десь потрібно встановити не один десяток точок та й ще різного типу.

 

Перший етап проєктування бездротової мережі – обстеження об’єкта.
Наші інженери на зустрічі з замовником узгоджуються усі ключові потреби: стандарти мережі, діапазон, безпеку, щільність покриття, параметри роумінгу абонентів, кріплення точок та інші важливі питання. Не мало важливим фактором є – політика безпеки Wi-Fi мережі: аутентифікація абонента, тип шифрування мережі, тип доступу до мережі (гостьовий та внутрішній). Після отримання всієї необхідної інформації та узгодження всіх технічних питань наші інженери приступають до розробки рішення.

 

Наступний етап – планування бездротової мережі. 
Частіше за все планування та розробка Wi-Fi мережі проводиться із застосуванням ПЗ проєктування бездротових мереж. На планах приміщення, який дає замовник, моделюється реальна обстановка на об’єкті. Це нам дає змогу розрахувати необхідну кількість обладнання для встановлення. Будується карта розміщення точок доступу та покриття, вказуються типи антен, межі областей обслуговування точок доступу. На складних об’єктах інколи інженер з тестовим обладнанням (тестовими точками доступу), яке встановлюється у запланованих місцях, перевіряє площу покриття. Саме на підставі цих отриманих даних і складається подальша специфікація обладнання. 

 

Останній етап – розгортання мережі.
Останній етап інтеграції– монтаж мережі структурованої кабельної системи, точок доступу, та якщо необхідно контролерів. Після завершення інсталяції проводиться остаточна радіорозвідка з визначенням можливих проблемних зон і підстроювання потужностей точок доступу в залежності від отриманих даних. По закінченню робот складається комплект документації.
Ми працюємо з провідними вендорами в галузі мережевого обладнання – Cisco, Aruba, Fortinet, Ruckus, та з іншими.

 

Звертайтеся до СПЕЦВУЗАВТОМАТИКИ – і ми запропонуємо рішення, які підійдуть саме Вам.