Витік конфіденційної інформації може завдати чимало неприємностей, і на зниження ймовірності подібних подій витрачається чимало матеріальних ресурсів. Найбільших збитків від втрати конфіденційності зазнають підприємства та організації, що за родом діяльності володіють даними, що належать до розряду державної, комерційної, юридичної чи лікарської таємниці. Велика кількість співробітників ускладнює проблему, оскільки стає ще складніше контролювати пробої у захисті.

 

СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА розробляє надійні багаторівневі системи запобігання витоку інформації, спираючись на апаратне та програмне забезпечення провідних виробників. Наші системи здатні відстежувати небажані маніпуляції з інформацією та блокувати її несанкціоноване використання, контролюючи такі категорії елементів інфраструктури:

  • Персональні комп'ютери, лептопи, а також мобільні телефони та планшети із встановленими на них мобільними застосунками.
  • Файлові сховища, бази даних та веб-сервери.
  • Системи документообігу та електронну пошту.
  • Хмарні сервіси та багато іншого.

 

Використання надійної техніки та якісного ПЗ доповнюється багаторічним досвідом у створенні подібних рішень. Розробка ведеться з урахуванням особливостей IT-інфраструктури підприємства, а також потреб та можливостей замовника.