СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА пропонує побудова телекомунікаційних систем з урахуванням IP телефонії. 

IP телефонія - це сучасна технологія комунікації. 
IP-телефонія інтегрується в загальну інформаційну систему підприємств та дозволяє створити на основі IP-мережі підприємства сучасну багатофункціональну систему цифрової телефонії, яка забезпечує абонентів сучасними сервісами передачі голосу й даних. Для підприємств та організацій з територіально-розподіленою структурою, всі сервіси IP-телефонії та якість обслуговування для віддалених підрозділів, підключених до IP-мережі підприємства, підтримуються на рівні центрального офісу, створюючи на підприємстві єдиний комунікаційний простір з підтримкою всіх типів бізнес-комунікацій.  

IP-телефонія поступово витісняє аналогову або традиційну телефонію. Раніше СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА впровадила значну кількість аналогових АТС та продовжує підтримувати замовників та, при необхідності розширювати кількість абонентів. 


Міні-АТС - обов'язкова складова частина сучасного офісу. Вона забезпечує десятки зручних функцій, якими ми користуємося щодня - голосове привітання замовника який зателефонував, переадресацію дзвінка, конференц-зв'язок, дозвіл або заборона дзвінків певним абонентам, тарифікація дзвінків та багато іншого.  
Вибір, встановлення та налаштування кожної міні-АТС - складний та індивідуальний процес, що вимагає професійних знань та досвіду - завдання у кожного замовника своє, тому рішення по налаштуванню має бути індивідуальним. Для того, щоб зрозуміти, яка міні-АТС вам необхідна, зверніться в СПЕЦВУЗАВТОМАТИКУ. Досвідчені фахівці допоможуть вам зробити правильний вибір міні-АТС, виходячи з вашого технічного завдання.  

СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА є авторизованим установником міні-АТС Panasonic, здійснює продаж офісних міні АТС й пропонує послуги з їх обслуговування - установку, настройку та програмування міні-АТС Panasonic, а також гарантійну та післягарантійну підтримку. Цифрові міні-АТС Panasonic якісні та надійні.  
IP технології, інтегровані в міні-АТС Panasonic забезпечують широку функціональність.  
Фахівці СПЕЦВУЗАВТОМАТИКИ є професіоналами з великим досвідом роботи, їх високий технічний рівень щорічно підтверджується сертифікатами Panasonic.  

Ми гарантуємо вам, що поставимо вашому підприємству міні-АТС, телефонні та факсимільні апарати, а також інше супутнє обладнання Panasonic відповідно до ваших потреб й готові налаштувати їх з урахуванням завдань вашого підприємства.