Щоб йти в ногу з ринком і зберегти конкурентоспроможність, організації повинні модернізувати свою застарілу інфраструктуру. Ця вправа допомагає організації нормально функціонувати в сучасному бізнесі, покращити загальну співпрацю та, зрештою, підвищити прибутковість. Однак десь між переходом організації повинні керувати поєднанням застарілих систем і сучасних рішень, щоб забезпечити нульовий збій – і ця ситуація створює значні проблеми для внутрішніх ІТ-відділів організації.

 

Збої ІТ-інфраструктури та збої в обслуговуванні не лише впливають на повсякденну роботу, але й можуть серйозно вплинути на ваш бізнес.

 

Планування, впровадження та управління ІТ-інфраструктурою потребує експертних знань та досвіду продуктів. Спецвузавтоматика пропонує весь спектр ІТ-інфраструктури, включаючи сервери, рішення віртуалізації, мережеві технології та продукти, системне програмне забезпечення, рішення для центрів обробки даних, рішення безпеки даних. Наші рішення включають аналіз бізнес-вимог, консультації з вибору обладнання, будівництво інфраструктури та подальше технічне обслуговування систем.

 

Фахівці нашої фірми надають індивідуальні рішення для ІТ-інфраструктури, включаючи постачання обладнання, установку та введення в експлуатацію та управління об’єктами. Ми маємо міцне ділове партнерство з провідними галузевими брендами, зокрема Microsoft, HP, DELL, Cisco, Fortinet та багатьма іншими, щоб створити комплексне рішення для вашої мети.

 

Спецвузавтоматика пропонує комплексні рішення, які відповідають найважливішим тенденціям у технологіях побудови та розвитку сучасних ЦОД:

  • Віртуалізація

  • Консолідація

  • Стандартизація ІТ-ресурсів

  • Стійкість до несправностей

  • Енергоефективність

  • Інформаційна безпека

 

Робіть запит за нашими контактами там ми надамо більш детальну консультацію по вашим питанням у зручний для вас час.