Компанія ASUS повідомила про випуск високошвидкісного портативного твердотільного накопичувача Strix Arion S500, який став частиною ігрової лінійки Republic of Gamers.

Портативний накопичувач ASUS ROG Strix Arion S500 має ємність 500 ГБ. Він виконаний на базі технології NVMe і контролера Phison. Він включає DRAM-буфер, SLC-кеш й зовнішній інтерфейс підключення USB-C 3.2 Gen 2. Новинка забезпечує швидкість передачі даних до 1050 МБ / с. Пристрій підтримує апаратне 256-бітове AES шифрування. Крім того, накопичувач містить встановлене ПЗ NTI Backup Now EZ, покликане полегшити процес створення архівних копій важливих даних. Додаткове ПО ROG SSD Dashboard дозволяє контролювати важливу інформацію про накопичувач, включаючи його температуру і стан.

Накопичувач ASUS ROG Strix Arion S500 виконаний в корпусі з алюмінієвого сплаву і містить внутрішню термопрокладку, що має забезпечити ефективне охолодження внутрішніх компонентів. Новинка також містить систему підсвічування Aura Sync. Вона може синхронізуватися з підсвічуванням інших Aura-сумісних пристроїв. Накопичувач має розміри 124,57 × 47,76 × 10,85 мм і масу 107 г.

Портативний накопичувач ASUS ROG Strix Arion S500 ємністю 500 ГБ вже доступний для попереднього замовлення в деяких магазинах за ціною близько €132.

 

Джерело: itc.ua