Intel анонсувала відеочип Arc A580. Він позиціонується, як бюджетний та вже доступний для замовлення у відеокартах партнерів: ASRock, GUNNIR та Sparkle за ціною від 179 доларів.

Arc A580 доведеться конкурувати з уже не молодими продуктами конкурентів — RTX 3050 від Nvidia та RX 6600 від AMD, передає The Verge.

 

Intel Arc A580 оснащена сучасними технологіями, такими як Intel Xe Super Sampling (XeSS) із підтримкою штучного інтелекту та апаратного прискорення трасування променів, що підвищують продуктивність ігор і забезпечують реалістичну картинку.

 

 

Розробник зазначає, що пропускна здатність 512 ГБ/с більш ніж удвічі перевищує пропускну здатність пам’яті найближчих конкурентів, а карти на базі Intel Arc A580 повинні забезпечувати безперебійну роботу сучасних ігор (ймовірно з роздільною здатністю Full HD). Також є комплексна підтримка мультимедіа, включаючи подвійне апаратне прискорення декодування та кодування AV1 для роботи з кодеками на свій вибір.

Вбудовані ШІ-рушії Intel Xe Matrix Extensions (Intel XMX) керують Intel XeSS, технологією масштабування на основі ШІ та повинні забезпечувати високу продуктивність в інших робочих навантаженнях зі штучним інтелектом, зокрема генеративних.

 

Джерело: itc.ua