Компанія Jabra представила нову модель гарнітури Evolve2 75 з серії Evolve для корпоративних клієнтів. Нове рішення створено для того, щоб спростити і зробити більш продуктивною роботу в гнучкому режимі з будь-якого місця для будь-якого співробітника, так як за опитуваннями компанії 68% співробітників вважають ідеальним варіантом організації робочого процесу гібридний сценарій, що поєднує роботу з дому і в офісі.

Розробники Jabra особливо попрацювали над ергономічною посадкою гарнітури на голові. Нова конструкція амбушюр із застосуванням двох видів піноматериалу і покриттям з еко-шкіри відрізняється поліпшеною вентиляцією і зниженим тиском на вуха. А завдяки вдосконаленій формі оголів'я гарнітура більш міцно сидить на голові. Це не тільки запобігає виникненню дискомфорту, але і значно підвищує ефективність роботи системи активного шумозаглушення.

Evolve2 75 - це перша гарнітура в серії Jabra Evolve з повністю регульованою системою активного шумозаглушення (Jabra Advanced ANC). Тепер користувачі можуть самостійно вибирати, чи хочуть вони чути навколишні звуки, і в якій кількості. Завдяки персоналізації налаштувань, наприклад, MySound (для мобільного додатка Sound +), яка оптимізує відтворення музики відповідно до персональних аудіопрофіль, і налаштувань еквалайзера, які можна виконати за допомогою програми Sound + і Jabra Direct на мобільних пристроях та ПК, гарнітура Evolve2 75 відповідає будь-яким потребам користувачам. Модель також отримала потужні динаміки діаметром 40 мм і кодек AAC для прослуховування музики.

Висувна штанга мікрофона з можливістю відключення звуку і автоматично відповідати на виклик на 33% коротше, ніж у моделі першого покоління Evolve 75. У робочому положенні штанга мікрофона відповідає вимогам Microsoft для відкритого офісу. Коли штанга опущена, мікрофон відсікає навколишні звуки в офісах відкритого планування і шумних приміщеннях. Для збереження високої якості аудіозв'язку на ходу у гарнітури передбачений закритий режим. Вісім мікрофонів і алгоритм, застосовуваний трьома чіпсетами, дозволяють з ще більшою точністю розрізняти голос користувача і навколишні шуми, тим самим підвищуючи чіткість аудіозв'язку. Діапазон бездротового зв'язку доходить до 30 м.

Крім того, гарнітура Evolve2 75 оснащена світловим індикатором зайнятості, видимим з будь-якого ракурсу для ще більшої концентрації. Тривалість безперервної розмови може доходити до 24 годин (при відключеній системі ANC та світловому індикаторі зайнятості), що на 33% вище, ніж у гарнітури Evolve75. Тривалість відтворення музики - до 36 годин, при цьому всього 15 хвилин зарядки додають до 4 годин роботи гарнітури.

Гарнітура Jabra Evolve2 75 буде доступна в 4 кварталі 2021 року за рекомендованою роздрібною ціною 329 євро.

 

Джерело: itc.ua