Компанія Lenovo представила новинки споживчих моніторів серії Q - 27-дюймові Lenovo Q27h-20, Lenovo Q27q-20 та 23,8-дюймовий Lenovo Q24i-20. Лінійка споживчих моніторів Lenovo Q створена для гібридного навчання, роботи та розваг.

Преміум-монітор Lenovo Q27h-20 із 27-дюймовим дисплеєм забезпечує ефективну роботу. Практично безрамковий екран з IPS-матрицею та роздільною здатністю QHD дозволяють створювати зображення високої якості. Показники Delta E <2, а також 95% та 99% охоплення колірного простору DCI-P3 та sRGB, відповідно, покликані гарантувати, що кольори на екрані відповідають реальним.

За допомогою кабелю USB-C від Lenovo Q27h-20 можна заряджати телефон або підключити додатковий дисплей для роботи з кількома екранами. Монітор можна регулювати на висоті. Пристрій із преміум-дизайном доступний у сірому (Terrazzo) кольорі.

Лінійку споживчих моніторів серії Q поповнили: 27-дюймовий Lenovo Q27q-20 з роздільною здатністю QHD і 23,8-дюймовий Lenovo Q24i-20 з роздільною здатністю Full HD. Ергономічний дизайн з ультратонкими рамками з трьох сторін і верхньою частиною корпусу всього в 7,1 мм поєднує вишуканість і комфорт. Екрани пристроїв оснащені технологією низького випромінювання синього світла для здоров'я. Двоколірні сріблясто-чорні монітори підтримують "розумні" можливості Lenovo Artery для швидкого керування.

 

Джерело: ko.com.ua